12 lutego 2018: Organizowanie konferencji zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Szanowni Państwo,

uniwersyteckie jednostki organizują wiele konkursów i konferencji. Ich organizatorzy muszą spełnić obowiązek informacyjny wynikający z przepisów o ochronie danych osobowych.

Oznacza to, że w regulaminach konkursów i konferencji należy uwzględnić informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych. Ten sam obowiązek dotyczy formularzy, za pomocą których zbierają Państwo dane osób chcących wziąć udział w wydarzeniu.

Pełna treść komunikatu znajduje się na stronie www.odo.uw.edu.pl.

W razie wątpliwości proszę o kontakt pod adresem abi@uw.edu.pl, w temacie maila proszę wpisać "€žobowiązek informacyjny"€.

Dominik Ferenc
Administrator Bezpieczeństwa Informacji