Porady techniczne

10 marca 2017: UDOSTĘPNIANIE LICENCJI SPSS PRACOWNIKOM I STUDENTOM UW

Sposób udostępniania oprogramowania i kodów jest narzucony umowami licencyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem zasady użytkowania SPSS.

1. Każdy użytkownik Pracownik/student musi pisemnie zaakceptować warunki licencji na odpowiednim formularzu rejestracyjnym.

2. Po zaakceptowaniu deklaracji koordynator lub upoważniony pracownik (p.125) może udostępnić użytkownikowi nośnik lub email z oprogramowaniem oraz kody licencyjne.

3. Każdy użytkownik SPSSa musi co roku odnowić swą rejestrację. Dokument akceptacji licencji Koordynator musi przechować przez 2 lata  (do pobrania: Formularz akceptacji licencji  SPSS).

Instrukcja aktualizacji lub aktywacji licencji lokalnej SPSS

Instrukcja instalacji oprogramowania SPSS

21 września 2011: Inne porady

Tworzenie pliku PDF