Uniwersytet Warszawski Wydział Pedagogiczny UW
Strona Główna  |  Rekrutacja 2015/2016  |  Poczta  |  Poczta UW  |  Szukaj  |  Linki  |  English Version  |  USOS

Dyżury pracowników

ul. Mokotowska 16/20,   00-561 Warszawa
Telefon - centrala: 55-308-00, faks: 629-89-79
E-mail: <pedagog@pedagog.uw.edu.pl>

Informacje o dyżurach pracowników.
Więcej informacji o pracownikach można znaleźć w części Wizytówki.

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Buczek Katarzyna dr, starszy wykładowca pok. 416  Poniedziałek 11.30-13.00 Uwaga! W dniu 30 marca 2015 dyżur odwołany.  2-6 lutego 2015 
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.422  Dyżur w środy 11.30-13.00.    
Depta Henryk prof. dr hab. pok. 322  piątek, godz.13.30 - 15.00   30.07.2012 - 17.09.2012 
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor nadz. UW p. 314  Piątki, godz. 16.00-17.00 Z powodu wyjazdu służbowego odwołuję dyżur 13 marca br.    
Dryżałowska Grażyna dr hab., Prof UW pok. 217  wtorki godz. 11.30-13.00 W dn. 13. 01. 2015 r odwołuję swój dyżur ( seminarium naukowe)   Urlop wypoczynkowy: 5.08 - 15.09.2014 r 
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok.317  wtorki, godz.16:15.......................... Najbliższe dyżury: 3,10 lutego; 24,31 marca; 21,28 kwietnia; 12,19 maja   
Dąbrowska Anna
adabrowska@pedagog.uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 332  dyżury w semestrze letnim: wtorek, godz. 11.30 - 13.00. Proszę o mailowe umawianie spotkań.    
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt (hab.) pok. 417  piątek, 11.30-13.30   
Folkierska Andrea prof. dr hab., profesor nadzwyczajny p. 319  dyżur: piątek, godz. 15.15-16.15   
Frindt-Bajson Anna
afrindt@pedagog.uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 332  dyżur we wtorki od 15.00 lub 15.30, sala 332, poza dniami, w których odbywają się Rady Wydziału, tj. 27.01.2015, 24.02.2015, 24.03.2015, 21.04.2015, 26.05.2015, 23.06.2015 Proszę uprzejmie o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe umawianie się ze mną na spotkania (koniecznie!) afrindt@pedagog.uw.edu.pl korespondencję/wydruki prac/inne proszę zostawiać w teczce nr 11 w szatni;    
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 115  wtorek: 10.00-12.00.   
Grodzki Adam dr, adiunkt s. 329   wtorek, 03-II-15 r. godz. 12-13 A OD NOWEGO SEMESTRU: czwartki, godz.11.00 - 11.45 oraz 15.00 - 15.30 Wszelką korespondencję, wydruki, sprawozdania z praktyk, gotowe prace dyplomowe, itp. można zostawiać w szatni (teczka Nr: 11) w dowolnym terminie. PRAKTYKI KOLONIJNE (kolinie, obozy, zimowiska itp.) UWAGA!!! NIE MA ZAPISÓW PRZEZ INTERNET !!!! Stosowne formularze oraz pisemne, szczegółowe instrukcje (zachęcam do uważnej lektury!) są do pobrania WYŁĄCZNIE w dziekanacie studenckim (p.117). Sprawozdanie oraz wypełnioną kartę oceny można zostawić w szatni w teczce nr 11 z dopiskiem, że to dla mnie, lub dostarczyć mi osobiście w godzinach dyżuru. Zaliczenia są możliwe od 01 października do 31 maja.    
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Asystent sala 422  Czwartki: 10.30 - 11.45. Wyjątkowo dyżur 5 marca odbędzie się w godzinach 13.45 - 15.15.    
Grygierek Magdalena
magdagrygierek@poczta.onet.pl
dr, adiunkt pok.   czwartek 9-10 .   
Izdebski Zbigniew prof. dr hab. pok. 209  2.02.2015 godz. 10.00-12.00 9.02.2015 godz. 10.00-12.00 23.02.2015 godz. 11.00-12.00   
Jakubowska Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 318  środa, godz.15.30-17.00    
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 416  poniedziałek 11.45-13.15    
Kapuścińska Agnieszka
agkapuscinska@wp.pl
dr, adiunkt pokój 227  w semestrze letnim środa godz. 10:00 - 11:15 odwołuję dyżur w dniu 18 III 2015r.    
Karwowska-Struczyk Małgorzata
mkstruczyk@pedagog.uw.edu.pl
dr hab., prof.UW pokój 223  czwartki godz. 13.30-15.00    
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW pok. 333  w semestrze letnim w piątki godz. 8.30-10.00   
Komosińska Krystyna
k.komosinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 220  poniedziałek, godz. 11.30 - 13.00    
Kossowski Paweł
kossowski.uw@interia.pl
dr, starszy wykładowca sala 332   NAJBLIŻSZE DYŻURY: 10 kwietnia /piątek/ -10:45 - 11:30 17 kwietnia /piątek/ -10:45 - 11:30 Dłuższe rozmowy są możliwe tylko po wcześniejszym internetowym lub osobistym kontakcie i umówieniu się na konkretną godzinę.    
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 220   poniedziałek, godzina 12.00 - 13.30    
Kozdrowicz Ewa
e.kozdrowicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 333  wtorek 12-13.30 odwołuję dyżur 30 września br   28.07 - 29.08. 2014  
Krzystek Elżbieta
ekrzystek@uw.edu.pl
dr, adiunkt      
Kukuła Elżbieta
ekukula@interia.eu (prywatny)
dr, st. wykładowca pok. 323  dyżur w semestrze letnim wtorek godz. 15:30-17:00   
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  Dyżury w semestrze zimowym 2014/2015: środy w godz. 10 15-11 15 W najbliższą środę, 4 lutego, dyżur odbędzie się w godz. 9 30 - 11 15. Przepraszam za tę zmianę.   
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, asystent 323  dyżur w semestrze letnim 2014/2015: czwartek 13.15 - 14.00 UWAGA! Odwołuję dyżury w dn. 26.03 i 9.04.    
Lubomirska Krystyna
krystyna.lubomirska@gmail.com
dr hab. pok. 226  wtorek, godz. 10.00-11.30    
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
Prof. dr. hab., Profesor nadzwyczajny p. 423  wtorki, godz. 9.00-10.00   
Malinowski Adam mgr, st. wykładowca pok. 322  czerwiec - lipiec poniedziałek godz. 15.30 - 16.15  4.08 - 23.09.2014 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr , adiunkt p. 220  W sesji semestru zimowego: 27.01 - 11.30 -13.00 02.02 - 10.00 -11.30 09.02 - 10.00 -11.30 16.02 - 10.00 -11.30    
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorek godz. 13.30 - 14.30 (z wyjątkiem wtorków, gdy odbywają się rady Wydziału)    
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 422  Terminy dyżurów w semestrze letnim: Środa - 10.00-11.30 Uwaga, Dyżur z 04.marca został przeniesiony na 05. marca.    
Murawska Barbara
barbara_murawska@poczta.onet.pl
doktor, starszy wykładowca pokój 219a  środa 15.30-17.00 piątek 15.30-17.00  9 lipca - 14 sierpnia oraz 2 -12 września 2014 roku Egzamin poprawkowy z Polityki oświatowej 1 września 2014, godz. 11.00, sala 219a 
Naumiuk Agnieszka dr pok 325  dyżury w sesji letniej 12.06 (czw.) g.17.00-18.00; 27.06. (pt.) godz 10.30-11.30 Dyżury w czasie wakacji: VII 11.07, 17.07 godz.10.30-11.30 w dniu 4.07 dyżur odwołany z powodu wyjazdu służbowego VIII 4.08, 11.08 godz.10.30-11.30 IX 29.09 10.30-11.30  23.07-31.07 18.08 -24.09 
Nowakowska Lidia dr, starszy wykładowca pokój 225  środa, godz. 15.30 - 17.00   
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331   dyżur w sesji zimowej: wtorek 10.02. godz. 10 - 11:30. Dyżury w semestrze letnim 2014/2015: wtorek, g. 11:30 - 12:30 proszę o wcześniejsze mailowe umawianie spotkań.   
Pankowska Krystyna, prof.UW dr hab., profesor UW pokój 326  Piątek, godz.13.15-14.15. W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy: kpankowska@poczta.onet.pl   
Piejka Agnieszka dr, adiunkt   Ponieważ w roku akademickim 2014/2015 wszystkie moje zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się w Instytucie Lingwistyki Stosowanej, tam będę też odbywać moje dyżury. Poniedziałki, godz. 14.00- 15.00 pokój 1.048, I piętro Na Wydziale Pedagogicznym jestem w soboty, w terminach zjazdów studentów niestacjonarnych (sala 219, godz.15.45- 19.00)    
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 209  w czasie trwania semestru letniego zapraszam w środy w godzinach 13.30 - 15.00 Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekazać dla mnie materiały, to proszę zostawić je na portierni w teczce nr 9   
Pleskot-Makulska Krystyna
k.pleskot@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój 422  czwartki, godz. 15.00 - 16.30.    
Półturzycki Józef prof. dr hab., profesor zwyczajny s. 420  piątek godz 10.00-11.30.  26 lipca do 5 września i od 20 do 30 września. 
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.500   poniedziałki, g.10.00-10.30 po uprzednim umówieniu spotkania: mprzanowska@uw.edu.pl Osoby zainteresowane autorskimi spotkaniami indywidualnymi (o profilu tutorskim) informuję, że limit miejsc został wyczerpany. Kolejne zapisy przyjmuję na r.ak. 2016/2017. Informacje dotyczące Spotkań Akademickich Quaero można znaleźć w zakładce: "O Wydziale" / "Działalność naukowa".    
Putkiewicz Elżbieta
elzbieta@putkiewicz.net
prof. dr hab. pok. 219a  środa, godz. 15.00-17.00   
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, st.wykładowca s. 423  poniedziałek, godz. 15.00-15.30   
Rotkiewicz Halina
h.rotkiewicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca p. 118  semestr letni: zwolnienie lekarskie do końca marca wtorek: 13.15 - 14.30 sobota:10.00 - 11.30 (zjazdy)    
Rowicki Leszek
rowlech@pedagog.uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 329  Czwartki, godz. 11:00 - 12:45 od 18.02.2015 r., środy godz. 11:00 - 11:45    
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab. pok. 500  wtorek, 13.15 - 13.45 Na spotkania wymagające więcej czasu (egzamin, zaliczenie, konsultacja itp.) proszę umówić się za pośrednictwem poczty e-mail.   
Samoraj Mariusz dr, starszy wykładowca 323  w semestrze zimowym dyżury: środy 13.15.- 14.15. pokój 323   
Siemak-Tylikowska Alicja Katarzyna
a.tylikowska@uw.edu.pl;
dr hab., profesor UW p. 316  piątek godz. 13.15 - 14.30  20.VIII-29..VIII 2013 6.I 2014 - 10.I 2014 19 III - 1.IV 2014 18.VIII -31.VIII br. - zwolnienie lekarskie 15VII-15 VIII 2014  
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca   p.225 w semestrze letnim: środa - 9.00 - 10.00    
Skibińska Ewa
emskibin@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pokój 211  W roku akademickim 2014/15 dyżur w piątki w godz. 13.30-15.00; pokój 211. Wszystkie zmiany dni i godzin dyżuru podaję tutaj. Przenoszę dyżur z dnia 10.04..2015 (piątek), na 9 kwietnia 2015 (czwartek) , godz. 11.45-13.15, pokój 211.    
Słomczyński Maciej
kurs@akademicki.edu.pl
dr, adiunkt 315  kolejny dyżur - wtorek 24.03 12:30-13:30   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 228  Na dyżur w semestrze letnim zapraszam w środy w godz. 13.30-15.00.    
Sobolewska Anna
anna_sobolewska@wp.pl
mgr pok. 317  środa 14.15 - 15.15 kontakt mailowy: anna_sobolewska@wp.pl   
Sosnowska Paulina dr, adiunkt p. 319  środa, 12.30-13.30   
Steinhagen Anna
a.steinhagen@uw.edu.pl
dr, adiunkt a.steinhagen   dyżur w sesji zimowej wtorki godz. 10.30-11.30, w semestrze letnim w środy od 11.30 do 13.00 ( od 18 II)   
Stelmaszuk Zofia Waleria
z.w.stelmaszuk@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca p. 324  W semestrze letnim - czwartek, godz. 13.30-15.00. Uwaga: Osoby zainteresowane współpracą z Kołem Współpracy Europejskiej zapraszamy w czwartki o godz. 15.00, p. 324 lub prosimy o email.    
Suchecka Ewa
esuchecka@uw.edu.pl
dr, adiunkt p.227  wtorek 11.00 - 11.45; 17.00 -17.45  07.07.2014 - 09.09.2014 
Szpotowicz Magdalena
m.szpotowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt   od 24 lutego jestem na zwolnieniu - proszę o kontakt e-mailowy    
Szybiak Irena
irena.szybiak@uw.edu.pl
dr hab. , profesor nadzw. UW pok. 417    Urlop zdrowotny do 31 marca 2015r. 
Terenc - Pawliczak Romualda
rpawliczak@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca sala 423  W roku akademickim : czwartki, godz. 15.00 - 16.00    
Theiss Wiesław prof. dr hab. p. 325  czwartek, 11.00 - 12.00    
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt Pokój 333  Najbliższy dyżur: 5 lutego (czwartek) - 11.00-13.00   
Widota Elżbieta
widota@interia.pl
dr, starszy wykładowca s. 317  w semestrze letnim dyżur w piątki s.317 godz. 11.00-12.00   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
doktor habilitowany, Profesor UW pok. 329 lub 120  Uwaga! dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 Odwołuję dyżur w dniu 10.03.2015 Uwaga! Dyplomanci, którzy złożą pracę do dziekanatu 10 lipca, obronią się w lipcu. Dyplomanci, którzy złożą pracę wydrukowaną między 13 - 30 lipca, będą się bronić pod koniec września. Proszę nie wysyłać do mnie e-maili od 1.08 do 8.09  URLOP:  
Wojnar Irena prof. dr hab., profesor zwyczajny pokój 323  piątki, godz. 11.30 - 13.00   
Woynarowska Barbara
b.woynarowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. med., profesor pokój 212  poniedziałek, godz.9:30 - 11.30    
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr, adiunkt   Dyżur w semestrze letnim: wtorek, godz. 8:30 - 9:30, s. 331. Odwołuję mój najbliższy dyżur: 24 marca 2015 r.    
Zielińska Anna
ziel@pedagog.uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 122  dyżury w semestrze letnim: piątki, godz. 11.30-13, dla słuchaczy studiów podyplomowych: środy i piątki, godz.16-17 Jestem zmuszona, z powodu wyjazdu, odwołać dyżur w środę 4,03 i w piątek 6,03  od 4 do 13 lutego 2015 
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226  DYŻUR W SEMESTRZE ZIMOWYM 2014/2015 PIĄTEK 15.00-16.30 pok. 226 W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy   9.07-20.08.2014  

Pliki cookies w naszym serwisie  |  Ochrona przed spamem  |  Redaktor merytoryczny  |  Webmaster  |  Login