Uniwersytet Warszawski Wydział Pedagogiczny UW
Strona Główna  |  Rekrutacja 2014/2015  |  Poczta  |  Poczta UW  |  Szukaj  |  English Version  |  USOS

Dyżury pracowników

ul. Mokotowska 16/20,   00-561 Warszawa
Telefon - centrala: 55-308-00, faks: 629-89-79
E-mail: <pedagog@pedagog.uw.edu.pl>

Informacje o dyżurach pracowników.
Więcej informacji o pracownikach można znaleźć w części Wizytówki.

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Buczek Katarzyna dr, starszy wykładowca pok. 416  wtorek 10.00-11.30. w dniu 15. 04. 2014 dyżur odwołany.  3-7 lutego 2014 
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.422  poniedziałki 14.30-16.00 14.04. dyżur w godz. 13.00-14.30    
Depta Henryk prof. dr hab. pok. 322  piątek, godz.13.30 - 15.00   30.07.2012 - 17.09.2012 
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor nadz. UW p. 314  Piątki, godz. 16.00-17.00 Zamiast 14 i 21 marca dyżuruję 18 i 25 marca w godzinach 13.15 - 14.15.    
Dryżałowska Grażyna dr hab. pok. 217  wtorki godz. 11.30-13.00    
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 317  wtorek godz.16.30. .................................................... Dyżury w kwietniu:15 i 29 kwietnia. Dyżury w maju: 13 i 20 maja. Dodatkowo wszystkich zainteresowanych zaległymi zaliczeniami, wpisami, rozmowami, itp. informuję, że w środę 16 i 30 kwietnia dyżuruję w Instytucie Romanistyki (ul.Dobra55) o godz.16.30 w sali 3.017. Zapraszam.   
Dąbrowska Anna
adabrowska@pedagog.uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 332  poniedziałek, godz. 13.15 - 14.15. Proszę o mailowe umawianie spotkań.    
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt (hab.) pok. 416  piątek, 11.30-13.00   
Folkierska Andrea prof. dr hab., profesor nadzwyczajny p. 319  piątki, godz. 15.30-16.30   
Frindt-Bajson Anna
afrindt@pedagog.uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 332  wtorki od godz.17.00 - inne terminy spotkań możliwe po uzgodnieniu ze mną; Proszę o mailowe lub telefoniczne umawianie spotkań (koniecznie!) korespondencję/wydruki prac/inne proszę zostawiać w teczce nr 11 w szatni;    
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 115  wtorek: 10.00-12.00   17.02.2014 - 24.02.2014 
Grodzki Adam dr, adiunkt s. 329   Od nowego semestru - CZWARTKI: godz.11 -11.45 oraz 15 -15.30 Wszelką korespondencję, wydruki, sprawozdania z praktyk, gotowe prace dyplomowe, itp. można zostawiać w szatni (teczka Nr: 11) w dowolnym terminie. PRAKTYKI KOLONIJNE (kolinie, obozy, zimowiska itp.) UWAGA!!! NIE MA ZAPISÓW PRZEZ INTERNET !!!! Stosowne formularze oraz pisemne, szczegółowe isnstrukcje (zachęcam do uważnej lektury!) są do pobrania WYŁĄCZNIE w dziekanacie studenckim (p.117). Sprawozdanie oraz wypełnioną kartę oceny można zostawić w szatni w teczce nr 11 z dopiskiem, że to dla mnie, lub dostarczyć mi osobiście w godzinach dyżuru. Zaliczenia są możliwe od 01 października do 31 maja.   29.07.2013 - 6.09.2013, 16.09.-27.09. 2012  
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
mgr, Asystent sala 422  czwartek godz. 11.30 -13.00. W czwartek 3.04. dyżur odwołany. W ważnych sprawach mogę się z Państwem spotkać w piątek 4.04. w godzinach 15.00-16.00.    
Grygierek Magdalena
magdagrygierek@poczta.onet.pl
dr, adiunkt pok. 211  urlop naukowy .   
Izdebski Zbigniew dr hab. pok. 209  24.03.2014 r. godz. 11:30-13:00 07.04.2014 r. 28.04.2014 r. 26.05.2014 r. 09.06.2014 r.    
Jakubowska Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 314  środa, godz.15.00-16.30    
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 416  wtorek 10.00-11.30    
Kapuścińska Agnieszka
agkapuscinska@wp.pl
dr, adiunkt pokój 227  środa, godzina 10:45-11:45    
Karwowska-Struczyk Małgorzata
mkstruczyk@pedagog.uw.edu.pl
dr hab., prof.UW pokój 223  czwartek: 14.00-15.30 kontakt mailowy: mkstruczyk@pedagog.uw.edu.pl    
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 333  piątki 8.30-10 Z powodu konferencji odwołuję dyżur w dniu 21 marca 2014    
Komosińska Krystyna
k.komosinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 220  poniedziałek, godz. 9.00 - 10.30   11 lipiec - 31 sierpień 2013 r. 
Kossowski Paweł
kossowski.uw@interia.pl
dr, starszy wykładowca sala 332   DYŻURY W SEMESTRZE LETNIM: czwartki - g.9:45 - 10:30 ! Proszę o wcześniejsze mailowe umawianie dłuższych spotkań: egzaminów, zaliczeń, konsultacji itp. Odwołuję dyżur 10 kwietnia. Zainteresowanym kontaktem ze mną oferuję drogę mailową...   
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr n. med., adiunkt Sala 220   poniedziałek, godzina 10.00 - 11.30;    
Kozdrowicz Ewa
e.kozdrowicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 333  środa 12-13.30   4-11 lutego 2014 
Krzystek Elżbieta
ekrzystek@uw.edu.pl
dr, adiunkt      
Kukuła Elżbieta
ekukula@interia.eu (prywatny)
dr, st. wykładowca pok. 323  dyżur w semestrze letnim: czwartek, godz.16 - 17.   
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  w semestrze letnim: w piątki w godz. 13 30-14 30. Z powodów zdrowotnych muszę odwołać dyżur 28 lutego.   
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, asystent 323  dyżury w semestrze zimowym: poniedziałek, godzina 15.00-15.30 od stycznia urlop macierzyński   styczeń - kwiecień urlop macierzyński; w ważnych sprawach proszę o kontakt e-mailowy. 
Lubomirska Krystyna dr hab. pok. 226  wtorek, godz. 11.30-13.00 pierwszy dyżur po urlopie w dniu 4 .09.2012 (wtorek) w godz. 10.00-12.00  15.07 2012 do 03.09.2012 
Malinowski Adam mgr, st. wykładowca pok. 322  wrzesień poniedziałek godz. 16.30 - 17.30  1.08 - 20.09.2012 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr , adiunkt p. 220  17 marca - dyżur odwołany w semestrze letnim 2013/14: poniedziałek, godz. 8.30 - 10.00    
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorek, 11.45 - 13.15   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 422  Uwaga, w dniu 20.03. odwołuję dyżur. Za zmianę przepraszam. Terminy dyżurów: 06.03., 20.03., 03.04., 17.04. 15.05., 29.05. - godz. 15.00-16.30 13.03., 27.03., 10.04., 24.04., 08.05., 22.05., 05.06. - godz. 11.45-13.15    
Murawska Barbara
barbara_murawska@poczta.onet.pl
doktor, starszy wykładowca pokój 219a  środa 15.30-17.00 piątek 15.30-17.00   
Naumiuk Agnieszka dr pok 325  semestr letni 2013/2014 piątki 10.30-11.30. W dniu 28.03.2014 zmiana: dyzur w godzinach 12.00-13.00   
Nowakowska Lidia dr, starszy wykładowca pokój 225  środa, godz. 15.30 - 17.00   
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331   dyżury w sesji letniej - wtorki, g. 12:30-13:30. Proszę o wcześniejsze mailowe umawianie się na konsultacje.   
Pankowska Krystyna, prof.UW dr hab., profesor UW pokój 326  Piątek, godz.13.00-14.00. W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy: kpankowska@poczta.onet.pl   
Piejka Agnieszka dr, adiunkt pokój 323  piątek, 11.30- 12.30 W piątek 7.03 nie ma mnie na wydziale. Mój najbliższy dyżur: 14.03, godz. 13.30- 14.30 sala 323   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 209  W semestrze letnim zapraszam w środy, w godzinach 8.30 - 10.00 Możliwy jest także inny termin spotkania po wcześniejszym ustaleniu droga elektroniczną. telefon 5530820 Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekazać dla mnie materiały, to proszę zostawić je na portierni w teczce nr 9   
Pleskot-Makulska Krystyna
k.pleskot@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój 422  czwartki, godz. 15.15 - 16.45    
Półturzycki Józef prof. dr hab., profesor zwyczajny s. 420  piątek godz.10.00-12.00 sobota (w dniach seminariów mgr studiów niestacjonarnych) godz.12.00-13.00  1 - 31 sierpnia 2009 
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.509   wtorki, g.11.45-12.15 Informacje dotyczące Spotkań Akademickich Quaero można znaleźć w zakładce: "O Wydziale" / "Działalność naukowa".    
Putkiewicz Elżbieta
elzbieta@putkiewicz.net
prof. dr hab. pok. 219a  środa, godz. 15.00-17.00   
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, st.wykładowca s. 423  poniedziałek,godz. 15.00-15.30   
Rotkiewicz Halina
h.rotkiewicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca p. 118  dyżur 8 kwietnia jest odwołany wtorek - godz. 12.00 -13.00 piątek - godz. 12.00 - 13.00 sobota (zjazdy ) - godz. 10.00 - 11.30    
Rowicki Leszek
rowlech@pedagog.uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 329  środy, godz. 12:30 - 13:30    
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab. pok. 509  wtorek 9.30 - 10.00 Na spotkania wymagające więcej czasu (egzamin, zaliczenie itp.) proszę umówić się za pośrednictwem poczty e-mail.   
Samoraj Mariusz dr, starszy wykładowca 323  piątek, 11.30 - 12.30, odwołuję mój dyzur w dniu 20.09.2013  6.07- 27.08. 2012 
Sawicka -Wilgusiak Sabina
ssabine@wp.pl
dr, st. wykładowca pokój 310  poniedziałek, godz. 12 - 13   1.07.-15.07.2013 
Siemak-Tylikowska Alicja Katarzyna
a.tylikowska@uw.edu.pl; atylikowska@pedagog.uw.edu.pl
dr hab., profesor UW p. 316  piątek 13.00- 15.00 Uprzejmie informuję, o odwołaniu dyżuru w dniach 21 i 28 marca ( urlop)  20.VIII-29..VIII 2013 6.I 2014 - 10.I 2014 19 III - 1.IV 2014  
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca p.225  w semestrze letnim 2013/14 czwartek 15.00 -16.30 Dwołuję dyżur w dn.13.03.14 i 20.03.14- zamiast spotkań w tych terminach: zapraszam w środy : 12.03.14 i 19.03.14 w g.13.30-15.00    
Skibińska Ewa
emskibin@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pokój 211  w roku akademickim 2013/14 dyżur w piątki w godz. 13.30-15.00   30.07- 30.08; 4.09 - 20.09. 2013; w czasie urlopu nie odbieram poczty  
Słomczyński Maciej
kurs@akademicki.edu.pl
dr, adiunkt 315  czwartek 10.04 dyżur odwołany z powodu kontuzji   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 228  Na dyżury w semestrze letnim zapraszam: środa godz. 13.30-15.00    
Sobolewska Anna
asobolewska@pedagog.uw.edu.pl
mgr pok. 317  środa, 13.30-14.30 kontakt mailowy: anna_sobolewska@wp.pl   
Sosnowska Paulina dr, adiunkt p. 319  urlop naukowy  urlop naukowy 
Steinhagen Anna
a.steinhagen@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 217  Dyżur w semestrze letnim: wtorki 11.00-12.30 - dnia 1 kwietnia dyżur w godz. 10 -11.15, dnia 8 kwietnia dyżur odwołany ( udział w konferencji).  od 10 do 16 lutego 2014 roku 
Stelmaszuk Zofia Waleria
z.w.stelmaszuk@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca p. 324  W nowym semastrze (i w sesji poprawkowej) zapraszam w poniedziałek 14.30-15.30. lub o godz.17.00. Na zaliczenie/egzamin radzę zarezerwować termin wcześniej. Możliwe także umówienie spotkań w poniedziałki i czwartki w godzinach popołudniowych oraz w weekendy (dla studentów zaocznych). W tym celu proszę o kontakt e-mailowy z.w.stelmaszuk@uw.edu.pl    
Suchecka Ewa
esuchecka@uw.edu.pl
dr, adiunkt p.227  wtorek 11.00 - 11.45; 17.00 -17.45  16.07.2012 - 04.09.2012 
Szpotowicz Magdalena
m.szpotowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt   od 24 lutego jestem na zwolnieniu - proszę o kontakt e-mailowy    
Szybiak Irena
irena.szybiak@uw.edu.pl
dr hab. , profesor nadzw. UW pok. 417  środa, godz. 13.30-15.00   
Szymański Mirosław S.
mszymanski@pedagog.uw.edu.pl
prof. dr hab., profesor pok. 500  tel. 55-308-70 piątek 13.00 - 14.00   22.07.2013 roku - 06.09.2013 roku 
Terenc - Pawliczak Romualda
rpawliczak@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca sala 423  W roku akademickim : czwartki, godz. 15.00 - 16.00    
Theiss Wiesław prof. dr hab. p. 325  czwartek 10.30 -11.30    
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt Pokój 333    od 1 grudnia 2013 do 31 maja 2014 
Widota Elżbieta
widota@interia.pl
dr, starszy wykładowca s. 317  wtorek 15.00 - 16.00   
Wiłkomirska Anna
anwil@pedagog.uw.edu.pl
doktor habilitowany, Profesor UW pok. 329 lub 120  Uwaga! dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 W dniu 28.01.2014 odwołuję dyżur z powodu uczestnictwa w konferencji Uwaga! Dyplomanci, którzy złożą pracę do dziekanatu12 lipca, obronią się w lipcu. Dyplomanci, którzy złożą pracę wydrukowaną między 13 - 30 lipca, będą się bronić pod koniec września. Dyplomanci, którzy nie uzyskają zaliczenia do końca lipca, nie mają raczej szans na uzyskanie wpisu w sesji poprawkowej, nie czytam prac i nie dyżuruję w czasie urlopu.   
Wojnar Irena prof. dr hab., profesor zwyczajny pokój 323  piątki, godz. 11.30 - 13.00   
Woynarowska Barbara
b.woynarowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. med., profesor pokój 212  poniedziałek, godz.9.00 - 10.00 piątek, godz. 9.00 - 10.00    
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr, adiunkt   wtorki, godz. 14:15 - 15:15, pok. 331.    
Zielińska Anna
ziel@pedagog.uw.edu.pl
dr hab., profesor UW s.122  dyżury w semestrze letnim: wtorek,godz.12-13; piątek, godz. 10-11; dla słuchaczy studiów podyplomowych, w piątki: 21.02, 7.03, 21.03,4.04, godz.16-17 w sobotę 15 marca, w godz 11.30 - 12.30, kolejne terminy przed Świętami: piątki 4.04 i 11.04, godz.16-17    
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226  DYŻURY W SEMESTRZE LETNIM PIĄTEK 15.00-16.30 Odwołuję dyżur 7 marca 2014 ze względu na udział w konferencji.   8.02-16.02.2014  

Pliki cookies w naszym serwisie  |  Ochrona przed spamem  |  Redaktor merytoryczny  |  Webmaster  |  Login