Pokaz filmu "Komunia" i spotkanie z reżyserką (25.04.)

Studenckie Koło Naukowe Kierunek: Rozwój, zaprasza na projekcję filmu “Komunia” oraz na spotkanie z reżyserem – Panią Anną Zamecką!
Film ten dotyka tematyki autyzmu i będzie dla nas podstawą do dyskusji, na którą zapraszamy bezpośrednio po projekcji. Spróbujemy wspólnie zastanowić się nad potrzebami i wyzwaniami dotyczącymi problematyki autyzmu z perspektywy społecznej, rodzinnej, a także edukacji, terapii i działań instytucji wspierających.
Gośćmi specjalnymi będą:
– Anna Zamecka – reżyser filmu. Studiowała dziennikarstwo, antropologię kulturową oraz fotografię w Warszawie i Kopenhadze. Absolwentka programu DOK PRO w Szkole Wajdy.
– Joanna Wodarska-Likowska – oligofrenopedagog, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla Dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, terapeuta i współtwórca wielu projektów kierowanych do osób z autyzmem.
– Rodzice dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 18:00 w auli im. prof. Jana Baszkiewicza w gmachu audytoryjnym na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Wstęp wolny.
Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/events/213632262733746/
Serdecznie zapraszamy!”
Anna Schimanek