Międzynarodowe Seminarium Wydziału Pedagogicznego UW: 28.05.2018, godz. 14.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panią prof. Anną Kindler z The University of British Columbia, Faculty of Education. Pani profesor wygłosi wykład pt. “Facing (and responding to) the challenges of internationalization in the academia in the 21st century”.

Tematem wykładu będzie problematyka internacjonalizacji edukacji. W trakcie wykładu zaistnieje możliwość dyskusji na temat możliwości zmian i potrzeby reformy szkolnictwa wyższego, włącznie z problematyką internacjonalizacji edukacji – tworzenia warunków kształcenia się i doskonalenia umiejętności dla studentów i profesorów poprzez międzynarodowe kontakty i programy, które pozwalają na poszerzanie horyzontów w kontekście globalnych powiązań i rozwiązywania wspólnych problemów świata. Przykładem takich działań i współpracy międzynarodowej będą informacje o działalności Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę INSEA. Spotkanie w języku angielskim i polskim.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 maja 2018 o godzinie 14.00 w sali 507.

dr Mariusz Samoraj oraz Zakład Edukacji Estetycznej i Studiów nad Kulturą