Debata Akademii Sztuki Myślenia

14 grudnia 2018 roku w kampusie głównym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, sala Auditorium Maximum A)  odbędzie się debata w ramach warsztatów Akademii Sztuki Myślenia. W wydarzeniu wezmą udział uczestnicy warsztatów ze wszystkich szkół objętych programem ASM w pierwszym cyklu zajęć (klasy 8 i 2 liceum). Debata będzie trwała od 11.00 do 13.00. Przed debatą lub po niej uczniowie będą mogli zwiedzić kampus UW z przewodnikiem z Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego. Zwiedzanie trwa ok. 60 minut.

PROGRAM

09.45 – Zwiedzanie Kampusu UW z przewodnikiem z Muzeum UW (ok. 60 minut) – 1 tura

11.00 – Debata ASM

• Powitanie
  • Otwarcie Debaty przez dr hab. Annę Zielińską, prof. UW, Prodziekan ds. naukowych
  • Wykład „Jaka przyszłość? O samodzielności w uczeniu się” – dr hab. Rafał Godoń
  • Dyskusja
  • Wręczenie dyplomów wyróżnionym uczestnikom projektu ASM

13.00 – Zwiedzanie Kampusu UW z przewodnikiem z Muzeum UW (ok. 60 minut) – 2 tura.