Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu
W ramach programu Wolontariatu Edukacyjnego chcemy zaprosić studentów-wolontariuszy na profesjonalne szkolenie, podczas którego zapoznają się z podstawowymi pojęciami związanymi z uczeniem się i nauczaniem oraz poznają techniki szybkiego zapamiętywania. Następnie wyposażeni w potrzebną wiedzę, w kwietniu i mają przeprowadzą kilkanaście warsztatów o efektywnych sposobach uczenia się dla dzieci i młodzieży korzystającej z wsparcia Ośrodków Pomocy Społecznej na terenie Warszawy.
Angażując się w program Wolontariatu Edukacyjnego „Zostań WoloEdukatorem” studenci nie tylko zdobędą wiedzę na temat technik efektywnego uczenia się i zapamiętywania, ale dodatkowo będą mogli podzielić się z nowymi umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą z Ośrodków Pomocy Społecznej w Warszawie.

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu
Budynek BUW, ul. Dobra 56/66