Zaproszenie na wystawę

Studentki specjalności Edukacja artystyczna i medialna wraz z opiekunką dr Barbarą Kwiatkowską-Tybulewicz serdecznie zapraszają na finał projektu MANIFEST / CIAŁO: wystawa odbędzie się w dniach 28-30 marca 2019 w XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie (ul. Klonowa 16) – w ramach festiwalu TFAŻ.

Projekt Manifest / Ciało to działanie artystyczno-edukacyjne, realizowane przez Studentki specjalności Edukacja artystyczna i medialna Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uczennice i Ucznia klas II LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. Pracowaliśmy w trzech grupach: SŁOWO / OBRAZ / RUCH.  Zainspirowani ogłoszonym 110 lat temu Manifestem Futurystów, przez 6 tygodni zastanawialiśmy się:

Co to znaczy manifestować?

Przeciwko czemu lub za czym manifestujemy?

Wiek manifestów się skończył czy manifestowanie ma sens w XXI wieku?

Czy ciało może być narzędziem manifestacji?

W projekcie pomagały Bogumiła Stachurska reżyserka i pedagożka teatru oraz Justyna Dudkiewicz polonistka z XV LO.

Zapraszamy!