Ewaluacja zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo!
Uprzejmie przypominam o obowiązku przeprowadzenia ankiety oceniającej zajęcia kończące się w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019.
Ewaluację zajęć należy przeprowadzić na przedostatnich lub ostatnich zajęciach. Koperty z ankietami i instrukcją przeprowadzenia ewaluacji wydawane są w pokoju 117.

W procedurze ewaluacji zajęć na studiach stacjonarnych pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz studiach niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia obowiązują dwie ankiety:
ankieta ogólnouniwersytecka oraz wydziałowa (pytania otwarte).
W nawiązaniu do instrukcji informuję, że ankieta powinna być przeprowadzona bez obecności prowadzącego zajęcia. Studenci po wypełnieniu ankiet, zaklejają kopertę z kodem zajęć oraz kopertę z ankietą wydziałową i przynoszą je do portierni/szatni Wydziału. Do kopert wkładane są tylko wypełnione kwestionariusze, czyste odnoszone są do portierni/szatni.
Na kopercie z ankietami wydziałowymi, studenci piszą imię i nazwisko prowadzącego zajęcia oraz nazwę zajęć.

/-/ dr hab. Barbara Murawska