Dzień Wielokulturowy na Wydziale Pedagogicznym UW

Szanowni Państwo,

W ramach przedmiotu “Teoria działania społecznego” organizujemy na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego Dzień Wielokulturowy, na który chciałybyśmy zaprosić wszystkich studentów, pracowników, a także wszystkie osoby zainteresowane. ? Będziecie mieli Państwo okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach, posłuchać niesamowitego koncertu i wesprzeć naszą akcję charytatywną. ?

Termin: 23 maja 2019 roku, godz, 10-19, Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Mokotowska 16/20

Harmonogram dnia ? :

10.00-19.00

Akcja charytatywna ? – podczas wszystkich warsztatów oraz koncertu, będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Refugee, która wspiera cudzoziemców w Polsce.

10.00 – 11.30

Warsztat muzyczny ? – podczas warsztatu będziecie mogli Państwo zapoznać się z muzyką tradycyjną, a także współczesną, z trzech wybranych kręgów kulturowych.

10.00 – 11.30

Warsztat tańca ? – czyli warsztat tańców charakterystycznych i użytkowych, podczas którego będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję poznać różnorodne kultury, poprzez ruch i dobrą zabawę.

11.45 – 13.15

Warsztat kulinarny ? – czyli podróż kulinarna po zakątkach świata. Na miejscu będziecie mogli Państwo spróbować przystawek z różnych krajów oraz przygotować jedną z nich samodzielnie.

11.45 – 13.15

Warsztat kosmetyczny ?- podczas warsztatu będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z właściwościami aloesu, który masowo uprawiany jest na Wyspach Kanaryjskich oraz wykonać własnoręcznie dwa aloesowe kosmetyki.

13.30 – 15.00

Warsztat robienia ozdób ? – podczas warsztatu dowiecie się Państwo czym jest mandala, poznacie historię jej powstania, zrelaksujecie się przy dźwiękach muzyki, a także spróbujecie własnoręcznie zaprojektować swoją własną ozdobę.

13.30 – 15.00

Projekcja filmu ?- podczas projekcji filmowej wyświetlony zostanie film „Samsara” w reżyserii Rona Fricke.

17.00 – 19.00

Koncert ? – podczas koncertu będzie można wysłuchać piosenek z różnych zakątków świata w wykonaniu młodych artystów.

✔️Zapisy na poszczególne warsztaty: dzien.wielokulturowy@gmail.com

W tytule prosimy wpisać nazwę wybranych warsztatów, a w treści: imię, nazwisko oraz mail kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń.

? Więcej szczegółów wkrótce na wydarzeniu, dlatego klikajcie “wezmę udział” i śledźcie wszystkie nowe informacje!

Zapraszamy,

studentki III roku Animacji kultury i edukacji nieformalnej Wydziału Pedagogicznego UW