Ewaluacja zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo!

Uprzejmie przypominam o obowiązku przeprowadzenia ankiety oceniającej zajęcia kończące się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019.

Ewaluację zajęć należy przeprowadzić na przedostatnich lub ostatnich zajęciach.  Koperty z ankietami i instrukcją przeprowadzenia ewaluacji wydawane są w pokoju 117.

W procedurze ewaluacji zajęć na studiach stacjonarnych pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz studiach niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia obowiązują dwie ankiety: ankieta ogólnouniwersytecka oraz wydziałowa (pytania otwarte).

W nawiązaniu do instrukcji informuję, że ankieta powinna być przeprowadzona bez obecności prowadzącego zajęcia. Studenci po wypełnieniu ankiet, zaklejają kopertę z kodem zajęć oraz kopertę z ankietą wydziałową i przynoszą je do portierni/szatni Wydziału. Prosimy przypominać studentom, aby do kopert z naklejkami wkładali ankiety z pytaniami zamkniętymi z zaznaczonym  kodem grupy zajęciowej i kodem prowadzącego oraz kartę przewodnią.

Nie należy umieszczać w jednej kopercie obu typów ankiet.

Do kopert wkładane są tylko wypełnione kwestionariusze, czyste odnoszone są do portierni/szatni. Na kopercie z ankietami wydziałowymi, studenci piszą imię i nazwisko prowadzącego zajęcia oraz nazwę zajęć.

/-/ dr hab. Barbara Murawska