Dwa komunikaty

Przypominam, że 12 czerwca rozpoczynają się zapisy na zajęcia kolejnego semestru. Przed zapisami studenci innych specjalności niż edukacja/pedagogika wczesnoszkolna powinni sprawdzić swoje rozkłady zajęć specjalnościowych, na które zostaliście Państwo zapisani administracyjnie (1 grupowe specjalności). Przed zapisaniem się na zajęcia do wyboru proszę zapoznać się z sylabusem przedmiotu.

Komunikat drugi dotyczy głównie studentów z Ostrołęki i okolic. Zgłosiła się do nas Pani dr Zofia Nakielska, która organizuje w II Liceum w Ostrołęce Zjazd absolwentów liceów pedagogicznych. Pani doktor prosi o pomoc przy organizacji tej uroczystości. Kontakt do pani dr: 696262028 lub zofianclp@gmail.com

Anna Szewczyk

Kierownik Sekcji Dydaktycznej