Spotkanie z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA

Szanowni Państwo,

W dniu 15 października 2019 roku w godz. 9.30 – 15.30 na Wydziale Pedagogicznym będzie możliwość spotkania z Rzeczniczką akademicką ds. studenckich i pracowniczych oraz przedstawicielami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA. Celem spotkania będzie upowszechnienie wiedzy na temat Rzeczniczki akademickiej (Ombudsmana) oraz innych instytucji pomocowych działających na terenie naszej uczelni. Pracownicy Zespołu Rzeczniczki akademickiej wraz z pracownikami Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji UW udzielą informacji na temat kompetencji poszczególnych instytucji, sposobów uzyskiwania wsparcia, metody zgłaszania spraw, miejsc i terminów dyżurów, etc. Każdy członek społeczności uniwersyteckiej będzie mógł otrzymać niezbędne informacje, które mogą się okazać być przydatne w przyszłości.

Z poważaniem,

Elżbieta Felkner