“Twórcy warszawskiej akademickiej pedagogiki”

W imieniu prof. dr hab. Władysławy Szulakiewicz
– przewodniczącej Zespołu Historii Wychowania przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk oraz własnym zapraszam serdecznie na najbliższe spotkanie nt. “Twórcy warszawskiej akademickiej pedagogiki”, które odbędzie się w środę, 13 listopada 2019 r., w godz. 13-16, w sali 507 (konferencyjnej) naszego Wydziału.

W programie – między innymi wystąpienia dr hab. prof. UW Janiny Kamińskiej, dr. hab. prof. UW Adama Fijałkowskiego i mgr Elżbiety Styk z naszego Wydziału. Liczymy także na udział w dyskusji nt. projektów badań dotyczących m.in. dotyczących biografistyki pedagogicznej.

Zaproszenie i program spotkania
Osoby, które przyjadą do Warszawy wcześniej, zapraszam serdecznie od godz. 10 do naszej katedry, do pok. 416 (IV piętro), na rozmowę przy kawie, herbacie, ciastkach…

Adam Fijałkowski