Równoważni na Wydziale Pedagogicznym

Na Uniwersytecie Warszawskim ruszyła niedawno kampania Równoważni (http://rownowazni.uw.edu.pl/), której celem jest zwiększanie wiedzy dotyczącej różnych form dyskryminacji (m.in. ze względu na takie cech jak (płeć, wiek, niepełnosprawność, orientacja seksualna, narodowość, pochodzenie etniczne, religia.) oraz kształtowanie postaw tolerancji i otwartości na różnorodność w społeczności akademickiej.

W związku z tym Koło Edukacji dla Różnorodności “Dialog” oraz Zakład Integracji, Inkluzji i Edukacji Społecznej UW zapraszają wszystkich innych członków i członkinie społeczności akademickiej UW, a w szczególności wszystkich pracowników i pracowniczek oraz studentek i studentów Wydziału Pedagogicznego, na spotkanie z Główną Specjalistką ds Równego Traktowania UW dr hab. Julia Kubisa. Podczas spotkania porozmawiamy o głównych założeniach kampanii Równoważni, o tym czym jest dyskryminacja, z jakimi jej formami mamy do czynienia w przestrzeni akademickiej oraz w jaki sposób można jej przeciwdziałać.

Zapraszamy 26.11.2019 o godz. 15.00 do sali 507 na Wydział Pedagogiczny UW (ul. Mokotowska 16/20, Warszawa)