Zgłoszenia kursów w ramach Uniwersytetu Otwartego UW

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania propozycji kursów na III trymestr roku akademickiego 2019/2020. Jest to świetna okazja do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów.

Katarzyna Iwanik – Sekcja ds. Wykładowców

Od naszych Wykładowców wiemy, że jest to praca pozwalająca na nowo poznać swój obszar zainteresowań, przy wdzięcznej współpracy z zainteresowanymi Słuchaczami.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę https://wykladowca.uo.uw.edu.pl/, zalogować się na konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów znajdującymi się w załączniku “Jak zgłosić kurs? Przewodnik dla Wykładowców UOUW”.

Zgłoszenia przyjmowane będą zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej do 7 lutego października 2020 roku, do godz. 17.00. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Zajęcia mogą rozpoczynać się od 14 kwietnia 2020 roku i powinny zakończyć się do 31 lipca 2020 roku. Przy wyborze godzin zajęć proszę pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45.

Zachęcam do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym, dostępnymi na naszej stronie internetowej w zakładce ,,Dla Wykładowców€ (http://www.uo.uw.edu.pl/dla-wykladowcow).

Zapraszam również do kontaktu z biurem UOUW, a w szczególności do Punktu Konsultacyjnego (Katarzyna Iwanik, tel. 22 552 13 20, katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, Magdalena Wyrwich, tel. 22 552 40 76, magdalena.wyrwich@uo.uw.edu.pl).

W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Katarzyna Iwanik – UOUW- www.uo.uw.edu.pl

Tel: +48 22 55 21527, fax: +48 22 55 21 529