Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu Edukacyjny i Społeczny Świat Dziecka

Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu Edukacyjny i Społeczny Świat DzieckaDZIECKO JAKO KLUCZOWY PODMIOT PROCESU UCZENIA SIĘ (Poznań, 7-8 maja 2020 roku),  połączonej z promocją podręcznika akademickiego “PEDAGOGIKA DZIECKA“.

Konferencja jest organizowana przez Zakład Badań nad Procesem Uczenia się na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i odbędzie się̨ pod patronatem Prorektora UAM kierującego Szkołą Nauk Społecznych, prof. dr hab. Zbyszko Melosika oraz Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, prof. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej.

Zapraszamy do udziału w konferencji przedstawicieli wszystkich dyscyplin naukowych, którym bliski jest wielowymiarowy świat dziecka i jego dzieciństwa.

Niezbędne informacje  o konferencji znajdują się w pliku. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o nadesłanie swojego zgłoszenia do 15 marca 2020 przy wykorzystaniu formularza elektronicznego: https://forms.gle/JCARK4qggJ9dYgWeA

W imieniu komitetu naukowego i organizacyjnego konferencji,

Sekretarz Komitetu Organizacyjnego:

dr Michalina Kasprzak michalina.kasprzak@amu.edu.pl