Terminarz wyborów

Szanowni Państwo,
Wydziałowa Komisja Wyborcza podjęła Uchwałę nr 4 w sprawie terminarza wyborów związanych z wyborem Dziekana Wydziału Pedagogicznego oraz członka Senatu UW wybieranego z grupy nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub profesora uczelni. Prosimy o zapoznanie się z treścią uchwały.
Wydziałowa Komisja Wyborcza będzie również na bieżąco informowała o organizowanych zebraniach wyborczych na Wydziale Pedagogicznym.
                                                                                      Krzysztof Pierścieniak
                                                                                      Przewodniczący WKW