„Wtorki Naukowe”

Od drugiego semestru roku akademickiego 2019/2020 „Piątki naukowe Wydziału Pedagogicznego” zostały przekształcone we  „Wtorki Naukowe” i będą organizowane w te dni, kiedy będą się odbywały posiedzenia Rady Dyscypliny.

Najbliższe spotkanie w ramach „Wtorków Naukowych Wydziału Pedagogicznego” odbędzie się w dniu 10 marca, po posiedzeniu Rady Dyscypliny, o godz. 16.15, w sali 507.

Wykład pt. Edukacja Matematyczna Dzieci –odkrywanie czy odtwarzanie,  wygłosi dr hab. Małgorzata Żytko, prof. ucz.

Na wykład i dyskusję zapraszam pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Pedagogicznego

Dr hab. Anna Zielińska, prof. ucz.