I Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa ArchaeGraph Online Conference, 26.06.2020

Zachęcamy wszystkich młodych badaczy – studentów i doktorantów, oraz doświadczonych pracowników naukowych, ekspertów w danej dziedzinie nauki do udziału w konferencji przeprowadzonej w trybie zdalnym – online. Konferencja jest organizowana przez Wydawnictwo Naukowe ArchaeGraph, które jest ujęte w wykazie wydawców recenzowanych monografii naukowych MNiSW (I poziom).

Konferencja online jest efektem panującej epidemii, która zmusza do zdalnej wymiany wiedzy. Ufamy, że obrady przeprowadzone w takim trybie nie będą odbiegały poziomem merytorycznym od spotkań naukowców twarzą w twarz.

Wirtualne spotkanie ma charakter interdyscyplinarny. Ma na celu umożliwienie przedstawienia swoich badań lub zagadnień powstającej pracy dyplomowej szerszej widowni. Interdyscyplinarność niewątpliwie wpływa na poszerzenie zainteresowań badawczych.

Przyjmowane są wystąpienia o charakterze naukowym, przeglądowym, case study itp. itd. z następujących dyscyplin naukowych:

–  Dziedzina nauk humanistycznych

archeologia

filozofia

historia

językoznawstwo

literaturoznawstwo

nauki o kulturze i religii

nauki o sztuce

–   Dziedzina nauk społecznych

ekonomia i finanse

geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka                              przestrzenna

nauki o bezpieczeństwie

nauki o komunikacji społecznej i mediach

nauki o polityce i administracji

nauki o zarządzaniu i jakości

nauki prawne

nauki socjologiczne

pedagogika

prawo kanoniczne

psychologia

Efektem konferencji będzie recenzowana publikacja pokonferencyjna punktowana (20 pkt./rozdział).

Abstrakty (ok. 1000 – 2000 znaków ze spacjami) lub pełne wystąpienia ( w formie pisemnej – max 60 tys. znaków ze spacjami, lub prezentacji) + abstrakt, prosimy przesyłać na adres: wydawnictwo@archaegraph.pl – jako temat wiadomości prosimy wpisać:

ArchaeGraph Online Conference

Przed konferencją zostanie zaprezentowana eksiążka abstraktów.

Abstrakt powinien zawierać (poza opisem pracy) imię
i nazwisko, afiliację oraz kontakt mailowy. Dodatkowo prosimy o przesłanie zdjęcia (nie jest to obligatoryjne) po kwalifikacji tematu.

Kalendarz:

– 14 kwietnia -16 maja- Przyjmowanie propozycji wystąpień;

– 19– 22 maja-informacja dla prelegentów o kwalifikacji tematu;

– 25 maja–16 czerwca przyjmowanie gotowych wystąpień

Przebieg konferencji:

– Strona konferencji będzie dostępna od godziny 10 – 20 w dniu 26 czerwca 2020 roku.

– Wybrani prelegenci otrzymają hasło do strony.

– Warunkiem otrzymania certyfikatu potwierdzającego czynny udział będzie wypełnienie ankiety, która ma potwierdzić zapoznanie się wszystkich uczestników z materiałami pozostałych prelegentów. Ankieta będzie dostępna 7 dni po wydarzeniu.

– Prelegenci dostaną również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku w celu uzupełnienia materiałów i dyskusji dotyczących wystąpień.

– Certyfikaty zostaną przesłane elektronicznie.

Cennik konferencji:

– Udział w konferencji + publikacja rozdziału- 319 zł

– Udział w konferencji (bez publikacji rozdziału) – 129 zł

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: wydawnictwo@archaegraph

Zachęcamy do przejrzenia zawartości strony internetowej wydawnictwa: www.archaegraph.pl oraz strony www.archaegraph/conference.pl

Karol Łukomiak