Procedura dyplomowania.

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Pedagogika (studia I stopnia)

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Pedagogika (studia II stopnia)

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Pedagogika małego dziecka (studia I stopnia)

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia jednolite)

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Pedagogika nauczycielska(studia II stopnia)

Uchwała Rady Dydaktycznej w sprawie procesu dyplomowania na kierunku Graduate Programme in Teaching English to Young Learners, studia II stopnia)

Zagadnienia do egzaminu dyplomowego – kierunek Pedagogika (studia I stopnia)

Zagadnienia do egzaminu dyplomowego-kierunek Pedagogika małego dziecka: Zagadnienia ogólne  Zagadnienia specjalnościowe

Wzór strony tytułowej obowiązujący przejściowo, w roku 2019/20 i 2020/21 (obrony online), Pobierz

Instrukcja składania pracy dyplomowej

Terminy egzaminów dyplomowych w roku akademickim 2020/21:

15.06-24.06; 26.06-03.07; 05.07.-17.07 oraz terminy wrześniowe: 06.09-18.09 i 21.09-30.09

Kwestionariusz zgłoszenia egzaminu dyplomowego (Pobierz)

Wzór strony tytułowej pracy dyplomowej (Pobierz .PDFPobierz .doc)- w tym roku nieaktualny

Klasyfikacja tematyczna (ze str. 3 załącznika) nie obowiązuje studentów Wydz. Pedagogicznego
Praca napisana w języku angielskim powinna zawierać załączniki wg wzoru (Pobierz…)

Wniosek o zgodę na konsultacje dotyczące pracy dyplomowej (Pobierz)

Podanie w sprawie zmiany seminarium dyplomowego (Pobierz)

Instrukcja archiwizacji prac dyplomowych w APD (Pobierz) – w tym roku nieaktualna

Link do APD

Informacje dla użytkowników programu antyplagiatowego

Link do Plagiat.pl

Dziedzina pracy

Dokumenty do dyplomu  | For diplomaEnglish version

Dyplomy bezpłatne (w tym roku tylko dla II stopnia)

Upoważnienie do odbioru dyplomu wraz z klauzulą

Karta obiegowa – dotyczy tylko indywidualnych przypadków (Pobierz)

Wydział Pedagogiczny UW

Copy link