Międzynarodowa Konferencja “The COVID-19 Pandemic: Legal, Political & Socio-Economic Dimensions”

Stowarzyszenie Center for American Studies afiliowane przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów, a także doświadczonych pracowników naukowych do udziału w Międzynarodowej Konferencji 𝐓𝐡𝐞 𝐂𝐎𝐕𝐈𝐃-𝟏𝟗 𝐏𝐚𝐧𝐝𝐞𝐦𝐢𝐜: 𝐋𝐞𝐠𝐚𝐥, 𝐏𝐨𝐥𝐢𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 & 𝐒𝐨𝐜𝐢𝐨-𝐄𝐜𝐨𝐧𝐨𝐦𝐢𝐜 𝐃𝐢𝐦𝐞𝐧𝐬𝐢𝐨𝐧𝐬 (Pandemia COVID-19: aspekty prawne, polityczne i społeczno-ekonomiczne).
Konferencja odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2021 r., ze względu na ograniczenia wynikające z Pandemii COVID-19 będzie miała charakter online.

W przypadku chęci wystąpienia na konferencji w charakterze prelegenta prosimy o przesłanie abstraktu do 10 stycznia 2021 r.

Uczestnicy bierni (publiczność) nie muszą posiadać żadnego doświadczenia akademickiego, aby zarejestrować się i wysłuchać konferencji.

Aby uzyskać więcej informacji o Konferencji należy kliknąć w link poniżej.