Seminarium naukowe Wydziału Pedagogicznego UW: 27.04.2021, godz. 13.30

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam na spotkanie w ramach Seminarium naukowego Wydziału Pedagogicznego UW.

Dr Olga Wysłowska oraz dr Urszula Markowska-Manista przedstawią referat „Partycypacja najmłodszych dzieci w życiu społecznym – nowe podejście w badaniach pedagogicznych  w Polsce?”. Moderatorem dyskusji po referacie będzie dr hab. Roman Dolata, prof. ucz.

Seminarium odbędzie się 27 kwietnia 2021 w godz. 13.30 – 15.00. Aby zarejestrować swój udział, należy do 25 kwietnia 2021 wysłać zgłoszenie na adres: seminarium.naukowe@pedagog.uw.edu.pl .

Osoby, które zgłoszą chęć uczestnictwa, otrzymają maila z linkiem do wirtualnego spotkania.

Z pozdrowieniami,

Rafał Godoń