LAMBDA – bezpłatne warsztaty online dla nauczycieli, wychowawców, edukatorów, animatorów oraz studentów ostatnich lat pedagogiki

Szanowni Państwo,
organizujemy cykl bezpłatnych warsztatów online dla nauczycieli, wychowawców, edukatorów, animatorów oraz studentów ostatnich lat pedagogiki bądź kierunków pokrewnych.
Warsztaty organizowane są w ramach europejskiego projektu Diversity and childhood (www.diversityandchildhood.eu/) i odbywają się równocześnie w Chorwacji, na Węgrzech, w Hiszpanii, w Belgii, na Litwie, w Grecji, w Portugalii i w Słowenii.
Ich celem jest zwiększenie świadomości, umiejętności, a przede wszystkim wrażliwości różnych grup specjalistów i specjalistek na szczególne potrzeby młodych osób LGBTI+.

Podczas 4-godzinnego spotkania online zwrócimy szczególną uwagę na problem przemocy i dyskryminacji, który dotyka młode osoby i pokażemy jak można tworzyć środowiska przyjazne osobom LGBTI+ oraz jak reagować na przemoc.
Szkolenie będzie miało formę teoretyczną oraz warsztatową, gdzie każda osoba uczestnicząca będzie mogła wziąć aktywny udział w przygotowanych ćwiczeniach.

Spotkanie poprowadzi wykładowczyni akademicka – Julia Maciocha.

Chcieliśmy prosić Państwa o przesłanie zaproszenia na warsztaty do potencjalnie zainteresowanych osób.
Będziemy bardzo wdzięczni i wdzięczne za pomoc.

Każda z osób uczestniczących otrzyma od nas dodatkowo podręcznik dla specjalistów i specjalistek pracujących w obszarze edukacji: “Jak zapobiegać i przeciwstawiać się dyskryminacji oraz przemocy wobec dzieci i młodzieży LGBTI+?”, jak również zaświadczenia potwierdzające udział w naszym warsztacie!

Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny: forms.gle/ZqS4EioUdPUPz94A7
a my wyślemy link do platformy Zoom.

Widzimy się 30 maja (niedziela) o godzinie 10:00!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym facebooku: https://fb.me/e/1047Laxvi

Hubert Pajączkowski (he/him)

Koordynator projektów europejskich| European Projects Coordinator
Stowarzyszenie Lambda Warszawa | Lambda Warsaw Association