7 czerwca o godz. 12.00 w formie online prof. Sławomir Żółtek, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia, będzie odpowiadał na pytania studentów dotyczące m.in. nadchodzącej sesji egzaminacyjnej, spraw studenckich i organizacji studiów w nowym roku akademickim.

14 czerwca na UW rozpocznie się sesja letnia. Koniec semestru jest dobrą okazją do podsumowania ostatnich miesięcy oraz przybliżenia planów uczelni. Studenci zainteresowani szczegółami organizacji kształcenia oraz innymi zagadnieniami związanymi z tokiem studiów i sprawami socjalnymi, mogą wziąć udział w spotkaniu online z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia.

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca o godz. 12.00 na profilu Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku.

Studenci będą mieli możliwość przesłania prorektorowi pytań przy pomocy formularza, który będzie dostępny do 2 czerwca do godz. 18.00. Podczas spotkania online prof. Sławomir Żółtek odpowie na wybrane zagadnienia.

Live odbędzie się w języku polskim. Transmisja będzie dostępna także w języku angielskim na kanale UW Live Stream >>

Więcej informacji o wydarzeniu >>