Szkolenia biblioteczne

Biblioteka Wydziału Pedagogicznego UW serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu posługiwania się katalogiem elektronicznym i zasobami online.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do studentek i studentów II roku, którzy ze względu na ograniczenia epidemiczne nie mogli uczestniczyć w szkoleniach bibliotecznych. Oczekujemy również na osoby, które odczuwają potrzebę pogłębienia swej wiedzy.

Pracownicy biblioteki przybliżą terminologię stosowaną w katalogach oraz objaśnią procedury biblioteczne. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godz. 10.00-11.00 oraz 15.00-16.00 w czytelni Wydziału (sala nr 10, parter). Przewidujemy grupy do 8 osób.

Zapisy w wypożyczalni biblioteki (sala nr 12, parter) w godz. 10.00-17.00. Pytania i sugestie można kierować również na adres biblio.pedagog@uw.edu.pl      Zapraszamy.