XX konferencja Polskiego Towarzystwa Fenomenologicznego

plakat

plakatWydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego jest współorganizatorem XX konferencji Polskiego Towarzystwa Fenomenologicznego

Real/Unreal. Towards a Phenomenology of Virtuality

Rejestracja na konferencję (udział bierny stacjonarny lub online) do 15.12.2021r.

Konferencja odbędzie się 17-18.12.2021r. w Pałacu Staszica w Warszawie (formuła hybrydowa, język konferencji: polski i angielski).
Termin nadsyłania zgłoszeń (w języku polskim lub angielskim) mija 25.11.2021r., rejestracja na konferencję – do 5.12.2021r.
Uwaga: Studentki, studenci oraz  pracownicy naukowo-dydatktyczni Uniwersytetu Warszawskiego są zwolnieni z opłaty konferencyjnej.
Wiecej informacji na temat Polskiego Towarzystwa Fenomenologicznego – zobacz:  www.ptfen.org.pl oraz funpage PTFen na FB

Szczegółowe informacje – dr hab. Małgorzata Przanowska (mprzanowska@uw.edu.pl lub ptfen@ifispan.edu.pl)

Program konferencji:

Program_PTFen_PPA_2021