Tutoring studencki

W ramach projektu “Uniwersytet dla wszystkich – Level up” prowadzonego w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW od semestru letniego 2020/21 organizuje innowacyjny program skierowany do studentów ze spektrum autyzmu – program tutoringu studenckiego .

Plakat promujący

Program polega na wspieraniu studenta ze spektrum autyzmu w funkcjonowaniu na

uczelni przez studenta starszego roku, tego samego lub pokrewnego kierunku.

Pragniemy dotrzeć z ofertą do studentów, którzy mogliby być zainteresowani

udziałem w programie w charakterze tutora, czyli osoby udzielającej wsparcia

koledze lub koleżance z niższego roku.

Cały czas ze względu na zapotrzebowanie ze strony studentów ze spektrum autyzmu poszukujemy kandydatów na tutorów/tutorki na nowy semestr.

Kandydatem/kandydatką na tutora/tutorkę może być student/studentka od drugiego roku studiów licencjackich wzwyż.

Oferujemy umowę o pracę (fragment etatu) na czas określony wspólnie ze studentem-kandydatem.

Rekrutacja ma charakter ciągły.

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie

internetowej programu:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z psycholożkami CWA BON UW:

Małgorzata Cychowska: m.cychowska3@uw.edu.pl

lub Katarzyna Płucienniczak k.pluciennic@uw.edu.pl

Z wyrazami szacunku,

mgr Joanna Beck

Koordynator merytoryczny zadania nr 5: Centrum wspierania studentów z problemami neurorozwojowymi i neurologicznymi

w ramach projektu “Uniwersytet dla wszystkich – Level up” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UW