Zasady kwalifikacji studentów i doktorantów do udziału w Mieszanym programie intensywnym “Integrating English into primary curriculum”

1. Zgłoszenie mailowe wraz z uzasadnieniem oraz oświadczeniem dotyczącym dotychczasowej mobilności (Statement of student mobility) należy przesłać mailowo na adres k.brzosko-barratt@uw.edu.pl do dnia 15 września 2022 r. W szczególnych przypadkach termin może zostać zmieniony w oparciu o indywidualne decyzje Komisji.

2. Kwalifikacja studentów i doktorantów do udziału w Mieszanym programie intensywnym “Integrating English into primary curriculum” odbywa się w oparciu o następujące kryteria: średnia ocen (30%), znajomość podejścia CLIL (50%), motywacja i zaangażowanie (10%) oraz udział w rozmowie kwalifikacyjnej (10%).

3. Zgłoszenia będą rozpatrywane na zasadach ogólnych.

z up. Komisji Kwalifikacyjnej

dr Ewelina Zubala