Zaproszenie do składania wniosków

Komisja Europejska opublikowała zaproszenie do składania wniosków dotyczące wszystkich akcji programu Erasmus+, w tym działań „Jean Monnet”.

Z zaproszeniem do składania wniosków oraz nowym przewodnikiem po programie Erasmus+ na rok 2023 można zapoznać się na stronie: https://erasmusplus.org.pl/aktualnosci/erasmus-2023-poznaj-zasady-i-terminy

Obowiązują dwie tury naborów: od lutego do czerwca oraz w październiku.

Poniżej przedstawiamy najbliższe terminy naborów związanych ze szkolnictwem wyższym w 2023 roku:

• 14 lutego 2023 r., godz. 17:00
    Akcje i sieci „Jean Monnet”
  • 16 lutego 2023 r., godz. 17:00
    Akcja kluczowa 2., Akcja Erasmus Mundus
    Akcja kluczowa 2., Budowanie potencjału w dziedzinach związanych ze szkolnictwem wyższym
  • 22 marca 2023 r., godz. 17:00
    Akcja kluczowa 2., Partnerstwa współpracy w dziedzinie kształcenia, szkolenia i młodzieży.

Przypominamy, że Biuro Współpracy z Zagranicą składa wniosek dla całego Uniwersytetu Warszawskiego w Akcji kluczowej 1 – Mobilność edukacyjna osób w dziedzinie szkolnictwa wyższego (KA131 oraz KA 171).

Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres international@adm.uw.edu.pl lub telefonicznie do p. Joanny Wiszniewskiej (tel. 22 55 24 078 lub 22 55 24 007).