propozycja praktyk w Biurze Karier UW

Dzień dobry,

rozpoczęliśmy Nowy Rok, który mamy nadzieję pełny będzie sukcesów i udanych przedsięwzięć. Planujemy w najbliższym czasie dużo działań służących wsparciu studentów, absolwentów, doktorantów na rynku pracy i bardzo liczymy na włączenie się studentów w nasze działania. Czy możemy prosić o promocję oferty praktyk w Biurze Karier? Informacyjnie na około 2 miesiące zmieniamy lokalizację.

Mamy też w serwisie płatną ofertę pracy asystenckiej w Biurze dla studentów lub absolwentów, tylko wymagania są trochę wyższe i konieczne byłoby większe zaangażowanie czasowe min pół etatu. Umowa zlecenie na początek. Można wspominać studentom.

Zapraszamy od poniedziałku 16.01.2023 na Oboźną 8, pokój 216A. Jesteśmy otwarte na włączenie się w działania wydziału.

Monika Niepiekło

Kierowniczka Biura Karier