Współpraca akademicka z Uniwersytetem w Bonn

Szanowni Państwo,

w roku 2023 kończy się trzyletni okres finansowania przez DAAD mobilności i innych działań  realizowanych w ramach umowy o bezpośredniej współpracy akademickiej Uniwersytetu w Bonn  z Uniwersytetem Warszawskim.  Aby uzyskać  przedłużenie finansowania tej współpracy na lata 2024-2026, Uniwersytet w Bonn musi do końca lutego 2023 r. zgłosić do DAAD zaplanowane  na ten okres wspólne projekty.

W związku z powyższym, bardzo proszę wszystkie osoby, które są zainteresowane nawiązaniem/rozwinięciem współpracy z Uniwersytetem w Bonn i chciałyby ubiegać się o  finasowanie realizowanych wspólnie tematów badawczych (mobilności lub ew. innych działań) o bezpośredni kontakt mailowy z BWZ na adres: grazyna.andrejuk@adm.uw.edu.pl