Studia częściowe do Pace University (Nowy Jork, USA)

Informujemy o przedłużeniu terminu naboru wniosków na studia częściowe do Pace University (Nowy Jork, USA) – wyjazd w semestrze zimowym 2023/2024. Ogłoszenie o naborze dostępne jest tu. Zainteresowani studenci mogą przesyłać wnioski do BWZ do 13.03.2023 r. Na podstawie umowy bilateralnej między UW a PACE studenci są zwolnieni z opłat za studia. Koszty wizy, podróży, zakwaterowania, utrzymania i materiałów naukowych pokrywa student.

Dodatkowo, studenci UW, którzy są obywatelami Ukrainy mogą wnioskować o stypendium Fundacji Kościuszkowskiej za pośrednictwem Schevchenko Scientific Society. Zakwalifikowani kandydaci mają szansę otrzymać dofinansowanie w wysokości 4000 USD na semestr.