22 czerwca 2018: Sesja plakatowa

Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyła się na naszym Wydziale sesja plakatowa poświęcona pracom dyplomowym ukończonym przez naszych studentów w tym roku akademickim. Studenci prezentowali swoje prace licencjackie i magisterskie w formie plakatów oraz udzielali informacji członkom dwóch Zespołów Ekspertów. Zespół oceniający plakaty prezentujące prace licencjackie to: dr Ewa Dębska, dr hab. Roman Dolata, prof.UW, dr hab. Janina Kamińska, dr Barbara Kwiatkowska-Tybulewicz. Zespół oceniający plakaty prezentujące prace magisterskie to: dr Małgorzata Przanowska, dr hab. Jan Rutkowski, dr Dorota Sobierańska, dr hab. Małgorzata Żytko, prof. UW.

Przyznano po trzy nagrody w dwóch kategoriach:

Praca licencjacka:

1. Patrycja Biała
  2. Anna Dębska
  3. Martyna Roszkowska

Praca magisterska:

1. Małgorzata Molus
  2. Alicja Odyniec
  3. Anna Modzelewska

Serdecznie gratuluję nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom sesji.

/-/ Barbara Murawska

15 czerwca 2018: Zaproszenie do udziału w konferencji

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej SYTUACJE STRESOWE W PRZESTRZENIACH ŻYCIOWYCH DZIECKA organizowanej przez Zakład Edukacji Dziecka na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się 17 października 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat konferencji zostały zawarte w przesłanych załącznikach. Serdecznie zapraszamy!

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji:

Prof. UAM dr hab. Małgorzata Cywińska

15 czerwca 2018: Komunikat Biblioteki

W czasie wakacji letnich Biblioteka zaprasza:

w lipcu:   Wypożyczalnia: 10:00 – 14:00   Czytelnia: nieczynna

w sierpniu:   Wypożyczalnia: nieczynna   Czytelnia: nieczynna

we wrześniu:   Wypożyczalnia: 10:00 – 14:00   Czytelnia: 10:00 – 14:00

Jednocześnie informujemy, że w czasie wakacji letnich działalność Wypożyczalni Międzybibliotecznej zostaje zawieszona.

Do Wypożyczalni Międzybibliotecznej zapraszamy ponownie 3 września 2018 r.

14 czerwca 2018: Miejsca w akademikach

Została otwarta rejestracja umożliwiająca złożenie Oświadczenia o dochodach oraz Wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenta. Dedykowana jest ona wszystkim obecnym studentom UW.

Termin składania wniosków o miejsce w domu studenta dla obecnych studentów oraz tura przyznawania miejsc do 2 lipca. Przyznawanie miejsc od 23 lipca.

13 czerwca 2018:

Szanowni Państwo,

działające przy Uniwersytecie Wrocławskim Interdyscyplinarne Koło Naukowe Variograf we współpracy z Fundacją Pro Scientia Publica oraz Instytutem Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIII Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TALENTY 2018, która odbędzie się w dniach 23-25 listopada 2018 r. na terenie Uniwersytetu Wrocławskiego oraz w wybranym centrum szkoleniowym we Wrocławiu.

[ wiecej informacji ]

13 czerwca 2018: Debiut naukowy 2018 - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ - Zaproszenie do kolejnej edycji

Zaproszenie do konkursu na innowacyjny artykuł naukowy, projekt,  pt.: "Debiut naukowy 2018" - "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ" Dziewiątą edycję projektu organizują: BIURA prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, & Instytut Studiów Społecznych PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ w Raciborzu, & Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, & Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Więcej na stronie http://www.debiut.buzek.pl/

8 czerwca 2018:

UWAGA – AKADEMIKI NA ROK 2018/19

Termin składania wniosków o miejsce w domu studenta dla obecnych studentów oraz tura przyznawania miejsc:

Ø     Do 2 lipca. Przyznawanie miejsc od 23 lipca

Więcej w zakładce Studenci/Pomoc materialna

12 lutego 2018: Organizowanie konferencji zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Szanowni Państwo,

uniwersyteckie jednostki organizują wiele konkursów i konferencji. Ich organizatorzy muszą spełnić obowiązek informacyjny wynikający z przepisów o ochronie danych osobowych.