30 lipca 2018: Konferencja WSPIERANIE ROZWOJU DZIECI I MŁODZIEŻY

w dniach 13-15 września 2018 roku w Warszawie

Więcej informacji: https://wellbeing.pedagog.uw.edu.pl/

25 lipca 2018: Zaproszenie na wystawę

„Przestrzenią ducha, gdzie można rozwinąć skrzydła, jest cisza” Antoine de Saint-Exupéry

Zapraszam na wystawę fotograficzną p.t. „Cisza” zrealizowaną przez  Naukowe Koło Fotografii Społecznej Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego

Wystawa jest dostępna do 9 września 2018 r. w Galerii UW (pasaż BUW)  przy ul. Dobrej 56/66

Dr Leszek Rowicki

20 lipca 2018: Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów

Szczegółowe informacje dotyczące stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów i doktorantów zamieszczone są w zakładce 'Studenci"-"Pomoc materialna".

15 czerwca 2018: Zaproszenie do udziału w konferencji

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej SYTUACJE STRESOWE W PRZESTRZENIACH ŻYCIOWYCH DZIECKA organizowanej przez Zakład Edukacji Dziecka na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się 17 października 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat konferencji zostały zawarte w przesłanych załącznikach. Serdecznie zapraszamy!

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji:

Prof. UAM dr hab. Małgorzata Cywińska

[ wiecej informacji ]

12 lutego 2018: Organizowanie konferencji zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Szanowni Państwo,

uniwersyteckie jednostki organizują wiele konkursów i konferencji. Ich organizatorzy muszą spełnić obowiązek informacyjny wynikający z przepisów o ochronie danych osobowych.

[ wiecej informacji ]