9 lipca 2018: Zaproszenie od Biura Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów
Szanowni Państwo
zapraszamy na wolno dostępne warsztaty dla wszystkich, Studentów, Absolwentów i Pracowników Trening umiejętności rekrutacyjnych - Termin 18.07.2018 w godz. 14.00-16.00 sala 100, budynek Samorzadu Studentów

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów

Uniwersytetu Warszawskiego
Krakowskie Przedmieście 32
00 - 927 Warszawa

Pliki do pobrania: pdf, doc

22 czerwca 2018: Sesja plakatowa

Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyła się na naszym Wydziale sesja plakatowa poświęcona pracom dyplomowym ukończonym przez naszych studentów w tym roku akademickim. Studenci prezentowali swoje prace licencjackie i magisterskie w formie plakatów oraz udzielali informacji członkom dwóch Zespołów Ekspertów.

15 czerwca 2018: Zaproszenie do udziału w konferencji

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zatytułowanej SYTUACJE STRESOWE W PRZESTRZENIACH ŻYCIOWYCH DZIECKA organizowanej przez Zakład Edukacji Dziecka na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się 17 października 2018 r.

Szczegółowe informacje na temat konferencji zostały zawarte w przesłanych załącznikach. Serdecznie zapraszamy!

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji:

Prof. UAM dr hab. Małgorzata Cywińska

14 czerwca 2018: Miejsca w akademikach

Została otwarta rejestracja umożliwiająca złożenie Oświadczenia o dochodach oraz Wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenta. Dedykowana jest ona wszystkim obecnym studentom UW.

Termin składania wniosków o miejsce w domu studenta dla obecnych studentów oraz tura przyznawania miejsc do 2 lipca. Przyznawanie miejsc od 23 lipca.

[ wiecej informacji ]

12 lutego 2018: Organizowanie konferencji zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Szanowni Państwo,

uniwersyteckie jednostki organizują wiele konkursów i konferencji. Ich organizatorzy muszą spełnić obowiązek informacyjny wynikający z przepisów o ochronie danych osobowych.