14 czerwca 2018: Miejsca w akademikach

Została otwarta rejestracja umożliwiająca złożenie Oświadczenia o dochodach oraz Wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenta. Dedykowana jest ona wszystkim obecnym studentom UW.

Termin składania wniosków o miejsce w domu studenta dla obecnych studentów oraz tura przyznawania miejsc do 2 lipca. Przyznawanie miejsc od 23 lipca.

Tura przyznawania dotyczy tylko wniosków kompletnych.

Miejsce w domu studenta przyznawane jest na wniosek studenta zatwierdzony i wygenerowany w USOSweb, wydrukowany, podpisany i złożony wraz z załącznikami w pok 117.

Aby zacząć wypełniać wniosek o przyznanie miejsca w domu studenta należy wcześniej wypełnić i zatwierdzić Oświadczenie o dochodach za miniony rok kalendarzowy w USOSweb. Do wniosku oraz oświadczenia o dochodach należy dołączyć dokumenty potwierdzające:

Więcej informacji można znaleźć tu: