22 czerwca 2018: Sesja plakatowa

Dnia 22 czerwca 2018 roku odbyła się na naszym Wydziale sesja plakatowa poświęcona pracom dyplomowym ukończonym przez naszych studentów w tym roku akademickim. Studenci prezentowali swoje prace licencjackie i magisterskie w formie plakatów oraz udzielali informacji członkom dwóch Zespołów Ekspertów. Zespół oceniający plakaty prezentujące prace licencjackie to: dr Ewa Dębska, dr hab. Roman Dolata, prof.UW, dr hab. Janina Kamińska, dr Barbara Kwiatkowska-Tybulewicz. Zespół oceniający plakaty prezentujące prace magisterskie to: dr Małgorzata Przanowska, dr hab. Jan Rutkowski, dr Dorota Sobierańska, dr hab. Małgorzata Żytko, prof. UW.

Przyznano po trzy nagrody w dwóch kategoriach:

Praca licencjacka:

1. Patrycja Biała
  2. Anna Dębska
  3. Martyna Roszkowska

Praca magisterska:

1. Małgorzata Molus
  2. Alicja Odyniec
  3. Anna Modzelewska

Serdecznie gratuluję nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom sesji.

/-/ Barbara Murawska