O nas

Studenckie Koło Naukowe Kierunek: Rozwój to grupa studentów i absolwentów UW, działająca pod czujnym i czułym okiem
dr Agnieszki Małkowskiej-Szkutnik.
Koło p
owstało w 2013 roku, a w obecnym składzie działamy od 2017 roku i zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Warszawskiego zainteresowanych pogłębianiem wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego rozwoju.

Jesteśmy z różnych wydziałów, kierunków, ze studiów zaocznych i dziennych, I i II stopnia, mamy różne zainteresowania, talenty i plany… Różni nas wiele, ale łączy jeszcze więcej!
Każdy z nas ma głowę pełną pomysłów, dużo zapału do pracy, chęć rozwoju siebie i innych. Realizujemy różne projekty związane z rozwojem psychicznym w kontekście edukacji
i wychowania.
Pragniemy pozytywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość,
dobrze się przy tym bawiąc 🙂

Cele Organizacji

1. Pogłębianie wiedzy oraz samokształcenie członków Koła w dziedzinie rozwoju człowieka.
  2. Prowadzenie badań naukowych.
  3. Szerzenie idei rozwoju osobistego wśród członków Koła i społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, a także w społeczności lokalnej.
  4. Stwarzanie możliwości wykorzystania wiedzy teoretycznej do wspierania rozwoju osób w różnych okresach życia.

Organizacja realizuje swoje cele poprzez

1. Organizację cyklicznych spotkań naukowo – dyskusyjnych.
  2. Udział w konferencjach naukowych oraz organizację tematycznych konferencji, debat.
  3. Uczestnictwo w przedsięwzięciach związanych z szeroko pojętym rozwojem organizowanych przez inne instytucje: szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, organizacje pozarządowe itd.
  4. Działania edukacyjne i organizację kampanii społecznych.
  5. Współpracę z organizacjami zajmującymi się wspieraniem rozwoju.

Zarząd 2023/24

Weronika Pawluś – prezes
Maria Szydłowska – zastępca prezesa
Tomasz Król – sekretarz
Zuzanna Nietrzebka – skarbnik

Opiekun

dr Agnieszka Małkowska-Szkutnik  amalkowska@uw.edu.pl

Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu w godzinach popołudniowych.

Chcesz dołączyć? Zapraszamy do współpracy!