Home | REKRUTACJA

REKRUTACJA

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

Kontakt: rekrutacja.pedagog@uw.edu.pl
tel.: 22 553 08 48

 

Zobacz ofertę Wydziału Pedagogicznego

Strona Biura ds. Rekrutacji UW

Dzień Otwarty na UW 2021

rekrutacja001

Witamy na stronie Wydziału Pedagogicznego przeznaczonej specjalnie dla kandydatów na studia! Korzystając z niej, zdobędziecie informacje, które pomogą Wam w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru kierunku studiów oraz dowiecie się wszystkiego o procesie rekrutacji.

Wybierając Wydział Pedagogiczny, dołączycie do szerokiego grona studentów najlepszego z polskich uniwersytetów. Od wielu lat Uniwersytet Warszawski oraz Wydział Pedagogiczny zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach tworzonych przez media. W najnowszych zestawieniach zdobyliśmy pierwszą pozycję wśród najlepszych wydziałów pedagogicznych uczelni publicznych w ostatnim  kierunkowym rankingu „Polityki”, w rankingu magazynu studenckiego “Dlaczego” oraz w rankingu opracowanego w ramach kampanii „Start w karierę”.

Wydział Pedagogiczny kształci na najwyższym poziomie pedagogów, nauczycieli, pracowników socjalnych, animatorów społeczno-kulturalnych, edukatorów i andragogów, którzy będą pracować zarówno w instytucjach i organizacjach edukacyjnych, społecznych oraz kulturalnych, placówkach szczebla państwowego, jak i w sektorze prywatnym. Wykształcenie uniwersyteckie na europejskim poziomie, jakie oferujemy w ramach studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, a także na studiach doktoranckich, otwiera nowe możliwości przyszłym praktykom, dydaktykom i badaczom społecznym. Dzięki programom wymiany zagranicznej, takim jak Erasmus czy krajowym – Program Mobilności Studentów MOST, wzbogacamy studia o międzynarodową i ogólnopolską perspektywę i pokazujemy studentom różne kierunki myślenia, poszerzając ich horyzonty w obszarze teorii i praktyki.

Dzięki uniwersyteckim programom kształcenia zdobędziecie szeroką wiedzę humanistyczną, psychologiczną i społeczną uzupełnioną o zagadnienia z zakresu poszczególnych specjalności oraz rozwiniecie umiejętności niezbędne w zawodzie pedagoga, który w jednym z artykułów „Gazety Wyborczej” został określony jako zawód przyszłości.

Oferta Wydziału Pedagogicznego to nie tylko programy dydaktyczne, ale także możliwość uczestniczenia w działalności organizacji studenckich. Spośród aktywności dziewięciu studenckich kół naukowych działających m.in. w obszarze edukacji artystycznej, współpracy europejskiej, fotografii, seksuologii czy edukacji początkowej, na pewno znajdziecie coś, co pozwoli rozwinąć Wasz potencjał. Z kolei, wiele różnorodnych przedsięwzięć uniwersyteckich urozmaici życie studenckie i sprawi, że czas studiów będziecie wspominać jako najciekawszy okres Waszego życia.

Zapraszamy do lektury wszystkich działów strony! Dostarczą Wam one informacji dotyczących przebiegu rekrutacji i warunków, które jako kandydaci musicie spełniać. Na stronie znajdziecie szczegółowy opis naszej oferty edukacyjnej. Tutaj dowiecie się także, co mówią o nas nasi studenci i absolwenci oraz znajdziecie ciekawe materiały dotyczące studiowania na Uniwersytecie Warszawskim.

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW

Copy link
Powered by Social Snap