„Reducing Early School Leaving in the EU: Findings of Comparative Research” – rejestracja do 5 marca

W imieniu Wydziału Pedagogicznego UW i zespołu realizującego projekt „Reducing Early School Leaving in Europe (RESL.eu)” mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowym seminarium:

„Reducing Early School Leaving in the EU: Findings of Comparative Research”

które odbędzie się w dniu 15 marca 2017 r. w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich przy ulicy Krakowskie Przedmieście 32 w Warszawie, w godz. 9:30–17.45.

W trakcie seminarium badacze m.in. z Polski, Belgii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii zaprezentują wyniki ilościowych i jakościowych badań dotyczących tematyki przedwczesnego kończenia edukacji oraz młodzieży podwyższonego ryzyka edukacyjnego, ukazując te zagadnienia zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i instytucjonalnym, w perspektywie porównawczej. Seminarium to dla nas możliwość by zapoznać Państwa z wynikami międzynarodowego projektu badawczego „Reducing Early School Leaving in Europe (RESL.eu)” przeprowadzonego w dziewięciu krajach UE w kontekście dotychczasowego stanu wiedzy na temat przedwczesnego kończenia edukacji w zróżnicowanych systemach edukacyjnych.

W załączeniu znajdą Państwo szczegółowy program seminarium, który może ulec niewielkim zmianom. Seminarium odbywa się w języku angielskim. Organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia wystąpień na język polski Prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego pod poniższym linkiem do dnia 5 marca 2017: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp4YwndFEupK571W2FO8vJ5DQ1gOsr1m1qAG_QyElUsvdfbQ/viewform?usp=send_form