Home | WIZYTÓWKI | Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Brzosko-Barratt Katarzyna
k.brzosko-barratt@uw.edu.pl
dr, adiunkt Warsaw  Tuesdays, 12:00-13:00 or by appointment   
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 416  Czwartek 9.30-11.00.  29.04; 4.05 2022 
Dąbrowska Anna
anna.dabrowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   środa, godz. 13.15-14.45. Proszę o mailowe umawianie spotkań.   
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 422  wtorki 11:30-13:00 Proszę o wcześniejsza informację mailową.   
Dobkowska Joanna
jdobkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Dyżury w semestrze letnim: czwartki w godz. 14.00 - 15.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni p. 411  piątki, godz. 15.00 - 16.00
W razie potrzeby kontaktu via internet proszę o e-maila. W godzinach dyżuru wyślę zaproszenie na Google Meet. Proszę korzystać z adresu uniwersyteckiego. 
 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Durys Elżbieta
e.durys@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 322 (Mokotowska 16/20)  semestr letni 2021/2022: piątek, 14.00—15.00. Potwierdzenie przyjścia przynajmniej dzień wcześniej mile widziane. Istnieje również możliwość spotkania zdalnie w innym terminie.   
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, adiunkt   wtorki 12:00-13:00, p. 319. Proszę o wcześniejszą informację na maila.   
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr, profesor uczelni   W razie potrzeby proszę o bieżący kontakt mailowy. Gdyby była niezbędna dłuższa rozmowa, proponuję możliwość spotkania w Google Meet.  lipiec-sierpień 2022 
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  środa, godz. 12:00 - 13:30. Dyżury w semestrze zimowym 2021/22 odbywają się w sali oraz przez Google Meet. Proszę wcześniej o maila, żebym mógł wysłać zaproszenie.   
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., prof. ucz. pok. 121, I piętro  piątek: 9.00-10.00 
Umów spotkanie
 
Grodzki Adam
ag113@interia.pl
dr, adiunkt s. 329  Poniedziałki, godz. 11.00-12.30 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Adiunkt Online/ 422  czwartek 13.15 - 14.45. Uprzejmie proszę o umówienie się ze mną max. do godziny 18.00 w środę. Często mam zajęcia online i może mnie nie być na Wydziale natomiast będę dostępna online. 
Umów spotkanie
 
Izdebski Zbigniew
zbigniew.izdebski@uw.edu.pl
prof. dr hab. pok. 205  dyżur/konsultacje: 13.09.2019, godz. 10.00-12.00   
Jakubowska-Mirek Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  via Google Meet, piątek, godz. 16.30 (po uprzednim kontakcie e-mailowym)   
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  poniedziałki 13:30-15:00 (proszę o kontakt mailowy przed przyjściem na dyżur)   
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
Prof. dr hab., profesor 417  21.06.2022, godz. 9.30-11.00 28.06.2022, godz. 12.00-13.30 01.07.2022, godz. 10.00-11.30 08.07.2022, godz. 10.00-11.30 12.07.2022, godz. 10.00-11.30 Proszę o kontakt e-mailowy w celu umówienia spotkania zdalnego.  18.07-23.09.2022 
Kijak Remigiusz
r.kijak@uw.edu.pl
dr hab. prof UW, profesor UW Mokotowska 16/20 pokój: 212  dyżury online we wtorki 1130 platforma google meet, aby się połączyć proszę wysłać wiadomość e-mail rkijak#uw.edu.pl   
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 333  środa godz. 11.30-12.30 
Umów spotkanie
 
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 209  Urlop od 26 lipca 2012 r. do 3 09.2012 r. czwartrtek godz. 10.00- 11.30 kontakt przez google Meet lub email   
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  W sem. zim. 2021/2022: środy w godz. 10.30.-11.30. Dla studentek/ów niestacjonarnych: soboty zjazdowe w godz. 11.30.-12.15. Zachęcam również do kontaktu mailowego. UWAGA: odwołuję dyżur w dn. 27 X 21 r. z powodu szkolenia IDUB. 
Umów spotkanie
 
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 323  Dyżury w sesji letniej: środa 22.06 (14.00-15.00), środa 29.06 (14.00-15.00); Sesja wrześniowa: 30 i 31.08 oraz po 9.09.2022.  5-11.07.2022; 25.07-29.08.2022; 1-9.09.2022; 
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  podczas sesji semestru letniego 2021/22 13.06.22 - godz. 10.30-12.00 20.06.22 - godz. 10.30-12.00 27.06.22 - godz. 10.30-12.00 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy osoby, które chcą się ze mną spotkać na dyżurze.   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 315  Piątek, 10.30-11.30 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy   
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorki 12.00 - 13.30   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt https://us02web.zoom.us/j/89196552156?pwd=U2FIdFhRNTB2QTNXQUtFSWZMMGEydz09  Czwartek, godz. 18.44-20.15 (proszę o kontakt mailowy) 
Umów spotkanie
01- 09.07.2021 r. 19.07. - 20.08. 20021 r. 20.09. - 24.09.2021 r. 
Markowska-Manista Urszula
u.markowska-ma@uw.edu.pl
dr / PhD, adiunkt pok. 333 / room 333  wtorki parzyste/odd Tuesdays 18.45-19.45CET, sala/room: 333;poniedziałek parzysty/odd Monday 18-19.00CET [Meet] proszę o wczesniejsze e-mailowe umawianie spotkań/(the students are requested to) make an appointment in advance via e-mail.  do 22.08.22 
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 115  wtorek 11.30-13.00 
Umów spotkanie
 
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 325  dyżury piątki 13.30-14.30 semestr letni 2022. 13.05 dyżur zostaje odwołany z powodu ważnej konferencji. Możliwość mailowego umówienia się na spotkanie online. 
Umów spotkanie
 
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331  semestr zimowy 2021/22: czwartki g. 13:15 - 14:45. Proszę o wcześniejsze mailowe umawianie spotkań. 
Umów spotkanie
 
Pankowska Krystyna
kpankowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. p.326  piątek, 13.30-14.30 (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  wtorek 12.30 - 13.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl
dr, adiunkt 228 lub on-line  W semestrze letnim 2021/2022 czwartek 13.30 - 15:00. Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, starszy asystent pok. 422  Dyżur w semestrze zimowym środy 13.30 - 15.00 Będzie mi miło, jeżeli wcześniej zostanę poinformowany poprzez pocztę elektroniczną o chęci spotkania zdalnego.   
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  wtorek: 10.00-11.30 (konsultacje w czasie zjazdów po umówieniu mailowym)   
Pląsek Rafał
rafal.plasek@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 324  poniedziałki w godz. 15.00-16.00 (proszę o wcześniejszą wiadomość mailową). Dokumenty dot. praktyk można zostawić w teczce 4.   
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s.420 /teczka nr 3/  środy, 10.30-11.30 (lub 10.00-11.00), s.420 - po mailowym umówieniu spotkania 
Umów spotkanie
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s. 423  poniedziałek, godz.15.00-15.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  Dyżury Poniedziałek 15.00-16.30   
Rowicki Leszek
l.rowicki@uw.edu.pl
dr, Pełnomocnik Dziekana ds. Informatycznych i Aparatury Badawczej pok. 329  wtorki, piątki: 12:00 - 13:00 w sprawach pilnych w innych terminach proszę o mail   
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt on-line  Konsultacje on-line za pomocą narzędzia google meet. Proszę się umawiać za pośrednictwem poczty e-mail.  14.07.-19.09.2021 
Samoraj Mariusz
mariuszsamoraj@poczta.onet.pl
dr, starszy wykładowca 323  środy 12:00-13:30 Dołącz przez Google Meet   
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p.225  czwartek 11.45 - 13.15 proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie terminu spotkania   
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
dr, adiunkt   Od 06.06 do 08.07 jestem na stażu naukowym. Jestem dostępna mailowo.  13.07.22-02.09.22 Drogie Studentki i Drodzy Studenci, podczas urlopu nie odpowiadam na maile. 
Smogorzewska Joanna
j.smogorzewsk2@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni 305  semestr letni 2021/2022 piątek 9:00-10:00 oraz inne dni po wcześniejszym ustaleniu przez e-mail/ spring-summer term 2021/2022 Friday 9:00-10:00am or other days after e-mail   
Smulczyk Marek
m.smulczyk@uw.edu.pl
dr, adiunkt link od spotkania: https://meet.google.com/int-kxmw-red?hs=122&authuser=0  spotkanie online po wcześniejszym umówieniu na Google Meet w każdy wtorek miedzy 10.00 a 16.00   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Na dyżury w semestrze zimowym 2020/21 zapraszam w czwartki w godzinach 11.30-13.00. Link do spotkania: meet.google.com/tvh-kkah-qzw   
Sobolewska Anna
ab.sobolewska@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca pok. 317  czwartek: 11.30-12.30, s. 317   
Sosnowska Paulina
psosnowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 319  Semestr zimowy 21/22: wtorki, godz. 13.15-14.15   
Szarota Zofia
z.szarota@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni konsultacje online  8:30-10:00, piątki, meet.google.com/naw-yhtw-yfj 
Umów spotkanie
 
Szumski Grzegorz
gszumski2@uw.edu.pl
dr hab., prof. Uczelni 305  piątek, 13.30-15.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr, adiunkt 228     
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333    01.07-10.07.2021, 19.07-03.09.2021 
Wichrowska Kamila
kamila.wichrowska@uw.edu.pl
dr, Starszy asystent naukowo-dydaktyczny 223  Środy w godzinach 10.00-11.00, pokój 223; proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 
24.08.08.2020 - 11.09.20 W tym czasie proszę nie wysyłać do mnie e-maili 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   czwartek 10.30-11.30 link do dyżuru: Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92205287523?pwd=WGxrcFNWcXRRSXFaTUZVMjJ1MFNkQT09 Meeting ID: 922 0528 7523 Passcode: by41GD   
Wołowicz Agnieszka
a.wolowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt 305  305, semestr letni 2018/2019: czwartek 15.00-16.30   
Wysłowska Olga
o.wyslowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 223  9:00-10:00, czwartek (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Żak-Szwarc Justyna
justyna.zak@uw.edu.pl
dr 323  wtorki 16.30 - 17.30 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 332  Poniedziałek, 11:15- 11:30. Proszę o mejlowe potwierdzenie spotkania!   
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 315 lub online  wtorek, godz. 10.30 - 11.30   
Zubala Ewelina
ezubala@uw.edu.pl
dr, starszy asystent naukowy 324  Czwartki, 10:00-11:30 Obowiązuje wcześniejsze mailowe umawianie spotkań.  11-26.06.2022, 29.07-07.08.2022 
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  Piątek 13.30-15.00 (online) 
Umów spotkanie
 

 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW

Copy link
Powered by Social Snap