Home | WIZYTÓWKI | Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Brzosko-Barratt Katarzyna
k.brzosko-barratt@uw.edu.pl
dr, adiunkt Warsaw  Tuesdays, 12:00-13:00 or by appointment   
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 416  poniedziałek 10.15-11.45.5.XII.2022 dyżur odwołany.  29.04; 4.05; 14-22.07; 1-19.08; 29.08-5.09; 9-16.09 2022 
Dąbrowska Anna
anna.dabrowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   środa, godz. 13.15-14.45. Proszę o mailowe umawianie spotkań.  1.08-16.09.2022; w dniach 20-22.09 uczestniczę w Zjeździe Pedagogicznym w Poznaniu 
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 422  wtorki 11:30-13:00 Proszę o wcześniejsza informację mailową.   
Dobkowska Joanna
jdobkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Dyżury w semestrze zimowym: czwartki w godz. 15.00 - 16.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni p. 411  piątki, godz. 15.00 - 16.00
W razie potrzeby kontaktu via internet proszę o e-maila. W godzinach dyżuru wyślę zaproszenie na Google Meet. Proszę korzystać z adresu uniwersyteckiego. W dniach 21.09-30.09 jestem na konferencjach i innych wyjazd 
11.07-30.08.2022 r 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Durys Elżbieta
e.durys@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 322 (Mokotowska 16/20)  semestr zimowy 2022/2023: wtorek, 11.45—12.45. Potwierdzenie przyjścia przynajmniej dzień wcześniej mile widziane. Istnieje również możliwość spotkania zdalnie w innym terminie.   
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, adiunkt   wtorki 12:00-13:00, p. 319. Proszę o wcześniejszą informację na maila.   
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
prof. UW, dr, profesor uczelni pok.317  W razie potrzeby proszę o bieżący kontakt mailowy. Gdyby była niezbędna dłuższa rozmowa, proponuję możliwość spotkania w Google Meet.   
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  wtorek, 9:45 - 11:45  25.07.-18.09.2022 
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., prof. ucz. pok. 121, I piętro  piątek: 9.00-10.00 
Umów spotkanie
01.08.2022-28.08.2022 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Adiunkt Online/ 422  czwartek 10.30 - 12.00. Uprzejmie proszę o umówienie się ze mną max. do godziny 18.00 w środę. Od 1 października 2022 do 30 września 2023 przebywam na urlopie naukowym. Kontakt tylko online. 
Umów spotkanie
do 6.09.2022. 
Izdebski Zbigniew
zbigniew.izdebski@uw.edu.pl
prof. dr hab. pok. 205  dyżur/konsultacje: 13.09.2019, godz. 10.00-12.00   
Jakubowska-Mirek Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  via Google Meet, piątek, godz. 16.30 (po uprzednim kontakcie e-mailowym)  4.07-5.08; 16.08-31.08; 12.09-21.09 
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  poniedziałki 13:30-15:00 (proszę o kontakt mailowy przed przyjściem na dyżur)   
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
Prof. dr hab., profesor 416  poniedziałek 13.00-14.00 Proszę o wcześniejsze zgłoszenie. piątek 9.30-10.00   
Kijak Remigiusz
r.kijak@uw.edu.pl
dr hab. prof UW, profesor UW Mokotowska 16/20 pokój: 212  dyżury online we wtorki 1130 platforma google meet, aby się połączyć proszę wysłać wiadomość e-mail rkijak#uw.edu.pl   
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 333  piatek 10-11.30 
Umów spotkanie
18.07-5.08.2022 
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 209  Urlop od 26 lipca 2012 r. do 3 09.2012 r. czwartrtek godz. 10.00- 11.30 kontakt przez google Meet lub email   
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  W sem. zim. 2021/2022: środy w godz. 10.30.-11.30. Dla studentek/ów niestacjonarnych: soboty zjazdowe w godz. 11.30.-12.15. Zachęcam również do kontaktu mailowego. UWAGA: odwołuję dyżur w dn. 27 X 21 r. z powodu szkolenia IDUB. 
Umów spotkanie
 
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 323  Dyżury w semestrze zimowym: poniedziałki 12.45-13.30 oraz w wybrane piątki. Informacja o dyżurach piątkowych będzie aktualizowana na bieżąco. Uwaga! Zwolnienie lekarskie do 11.11.2022.  Zwolnienie lekarskie do 11.11.2022. Informacja o zajęciach odwołanych/zastępstwach będzie wysyłana przez USOSweb. 
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  Semestr zimowy (rok akademicki 2022/23) czwartek: godz. 11.30-13.00.   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
dr, adiunkt 315  Wtorek, 9.00-10.00 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy   
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorki 12.00 - 13.30   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt https://us02web.zoom.us/j/89196552156?pwd=U2FIdFhRNTB2QTNXQUtFSWZMMGEydz09  Czwartek, godz. 18.44-20.15 (proszę o kontakt mailowy) 
Umów spotkanie
01- 09.07.2021 r. 19.07. - 20.08. 20021 r. 20.09. - 24.09.2021 r. 
Markowska-Manista Urszula
u.markowska-ma@uw.edu.pl
dr / PhD, adiunkt pok. 333 / room 333  wtorki parzyste/odd Tuesdays 17.00-18.00CET, sala/room: 333;poniedziałek parzysty/odd Monday 18-19.00CET [Meet] proszę o wczesniejsze e-mailowe umawianie spotkań/(the students are requested to) make an appointment in advance via e-mail.   
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 115  wtorek 11.30-13.00. 12 lipca 2022 odwołuję dyżur. W lipcu będę na dyżurze we wtorek 19 lipca oraz w środę 27 lipca w godzinach 11.30-13.00. Jestem na urlopie w dniach 1 sierpnia do 2 września. 
Umów spotkanie
1 sierpnia - 2 września.2022 
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 325  dyżury piątki 13.30-14.30 semestr letni 2022. 13.05 dyżur zostaje odwołany z powodu ważnej konferencji. Możliwość mailowego umówienia się na spotkanie online. 
Umów spotkanie
 
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331   
Umów spotkanie
16.07 - 1.09.2022 
Pankowska Krystyna
kpankowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. p.326  piątek, 12.00-13.00 W dn.28.10 dyżur jest odwołany.   
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  wtorek 12.30 - 13.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl
dr, adiunkt 228 lub on-line  W semestrze letnim 2021/2022 czwartek 13.30 - 15:00. Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, starszy asystent pok. 422  Dyżur w semestrze zimowym środy 13.30 - 15.00 Będzie mi miło, jeżeli wcześniej zostanę poinformowany poprzez pocztę elektroniczną o chęci spotkania zdalnego.   
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  W semestrze zimowym 2022/23 nie prowadzę zajęć. W celu umówienie się na spotkanie proszę o kontakt mailowy   
Pląsek Rafał
rafal.plasek@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 324  semestr zimowy 2022/23 - czwartki w godz. 15.00-16.00 (proszę o wcześniejszą wiadomość mailową).   
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s.420  czwartki, 11.00-11.30, 15.05-15.35 lub inne dogodne terminy - po mailowym umówieniu i potwierdzeniu spotkania UWAGA! W dniu 1.12.2022r. odwołuję dyżur o godz.15.05. 
Umów spotkanie
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s. 423  poniedziałek, godz.15.00-15.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  Dyżury Poniedziałek 15.00-16.30   
Rowicki Leszek
l.rowicki@uw.edu.pl
dr, Pełnomocnik Dziekana ds. Informatycznych i Aparatury Badawczej pok. 329  wtorki, piątki: 12:00 - 13:00 w sprawach pilnych w innych terminach proszę o mail   
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt on-line  Konsultacje on-line za pomocą narzędzia google meet. Proszę się umawiać za pośrednictwem poczty e-mail.  18.07.-02.09.2022 
Samoraj Mariusz
mariuszsamoraj@poczta.onet.pl
dr, starszy wykładowca 323  środy 12:00-13:30 Dołącz przez Google Meet   
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p.225  wtorek 15.30-17.00 proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie terminu spotkania  19.09.22 - 30.09 22 
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
dr, adiunkt Room/217  Środa, 15.00-16.00/Wednesday, 3.00pm.-4.00pm. Przed spotkaniem proszę o maila/Before the meeting, please write an email.   
Smogorzewska Joanna
j.smogorzewsk2@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni 305  semestr letni 2021/2022 piątek 9:00-10:00 oraz inne dni po wcześniejszym ustaleniu przez e-mail/ spring-summer term 2021/2022 Friday 9:00-10:00am or other days after e-mail  Summer break: 19.07-15.08.22; 13-20.09.22 
Smulczyk Marek
m.smulczyk@uw.edu.pl
dr, adiunkt link od spotkania: https://meet.google.com/int-kxmw-red?hs=122&authuser=0  spotkanie online po wcześniejszym umówieniu na Google Meet w każdy wtorek miedzy 10.00 a 16.00   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Na dyżury w semestrze zimowym 2020/21 zapraszam w czwartki w godzinach 11.30-13.00. Link do spotkania: meet.google.com/tvh-kkah-qzw   
Sobolewska Anna
ab.sobolewska@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca pok. 317  czwartek: 11.30-12.30, s. 317   
Sosnowska Paulina
psosnowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 319  Semestr zimowy 21/22: wtorki, godz. 13.15-14.15   
Szumski Grzegorz
gszumski2@uw.edu.pl
dr hab., prof. Uczelni 305  piątek, 13.30-15.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr, adiunkt 228     
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333    01.07-10.07.2021, 19.07-03.09.2021 
Wichrowska Kamila
kamila.wichrowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt 223  Czwartki w godzinach 10.30-11.30, pokój 223; proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 
 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   czwartek 10.30-11.30 link do dyżuru: Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92205287523?pwd=WGxrcFNWcXRRSXFaTUZVMjJ1MFNkQT09 Meeting ID: 922 0528 7523 Passcode: by41GD   
Wołowicz Agnieszka
a.wolowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt 305  305, semestr letni 2018/2019: czwartek 15.00-16.30   
Wysłowska Olga
o.wyslowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 223  9:00-10:00, czwartek (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Żak-Szwarc Justyna
justyna.zak@uw.edu.pl
dr 323  wtorki 16.30 - 17.30 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 319  Wtorek, 11:45-13:15. Proszę o mejlowe potwierdzenie spotkania!   
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 315  we wrześniu dyżury: w piątek 23. 09 godz. 12-13 w poniedziałek 26.09, godz. 10-11. Możliwa również rozmowa online w innym czasie po mailowym ustaleniu terminu. w dniach 20-22 września uczestniczę w Konferencji i w tym czasie nie mogę się   12-17 wrzesień 
Zubala Ewelina
ezubala@uw.edu.pl
dr, starszy asystent naukowy 333  semestr zimowy 2022/23 - wtorki: 10:00-11:30 Obowiązuje wcześniejsze mailowe umawianie spotkań.   
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  Piątek 13.30-15.00 (online) 
Umów spotkanie
 

 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW