Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Brzosko-Barratt Katarzyna
k.brzosko-barratt@uw.edu.pl
dr, adiunkt Warsaw  Tuesdays, 12:00-13:00 or by appointment   
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 416  Czwartek 12.00-13.30.  27-29.05; 3-4.06. 2024 
Dąbrowska Anna
anna.dabrowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt   środa, godz. 15.00-16.00. Proszę o mailowe umawianie spotkań.   
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 422  wtorki 11:30-13:00 Proszę o wcześniejsza informację mailową.   
Dobkowska Joanna
jdobkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Dyżury w semestrze zimowym: czwartki w godz. 15.00 - 16.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni p. 411  piątek, godz. 13.30 - 15.30
W razie potrzeby kontaktu via internet proszę o e-maila. W godzinach dyżuru wyślę zaproszenie na Google Meet. Proszę korzystać z adresu uniwersyteckiego. 
 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Durys Elżbieta
e.durys@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 322 (Mokotowska 16/20)  semestr letni/summer semester 2022/2023: piątek/Friday, 15.00—16.30. Potwierdzenie przyjścia przynajmniej dzień wcześniej mile widziane. Istnieje również możliwość spotkania zdalnie w innym terminie.//Confirmation via e-mail in advance highly r   
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, adiunkt   wtorki 12:00-13:00, p. 319. Proszę o wcześniejszą informację na maila.   
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
prof. UW, dr, profesor uczelni pok.317  W razie potrzeby proszę o bieżący kontakt mailowy. Gdyby była niezbędna dłuższa rozmowa, proponuję możliwość spotkania w Google Meet.   
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  piątek, 15:00-15:30   
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., prof. ucz. pok. 121, I piętro  piątek: 10.00-11.00 
Umów spotkanie
30.06.2023-17.07.2023 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Adiunkt Online/ 422  czwartek 10.30 - 12.00. Uprzejmie proszę o umówienie się ze mną max. do godziny 18.00 w środę. Od 1 października 2022 do 30 września 2023 przebywam na urlopie naukowym. Kontakt tylko online. 
Umów spotkanie
do 6.09.2022. 
Izdebski Zbigniew
zbigniew.izdebski@uw.edu.pl
prof. dr hab. pok. 205  dyżur/konsultacje: 13.09.2019, godz. 10.00-12.00   
Jakubowska-Mirek Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  via Google Meet, piątek, godz. 16.30 (po uprzednim kontakcie e-mailowym)  15.07-15.08 
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  piątki 9:30-11:00 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
Prof. dr hab., profesor 416  poniedziałek 17.00-18.30 Z powodu udziału w konferencji odwołuję swój dyżur w 25 marca. Proszę o maile.   
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
prof. dr hab., profesor 333  piatek 10-11.30 
Umów spotkanie
24.07.2023-13.08.2023 
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  W sem. zim. 2023/2024: czwartki w godz. 10.30.-11.30. Zachęcam również do kontaktu mailowego. UWAGA: odwołuję wykłady, konwersatoria i dyżur w dn. 23 i 30 XI 23 r. z powodu wyjazdów służbowych. 
Umów spotkanie
 
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 323    20.07 - 1.09.2023 
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  Semestr letni (rok akademicki 2023/24) czwartek: godz. 17.00-18.30 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
dr, adiunkt 315  Czwartek, 8.30-10.00 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt 214  Wtorek, godz. 17.15-18.45 (proszę o kontakt mailowy) 
Umów spotkanie
 
Markowska-Manista Urszula
u.markowska-ma@uw.edu.pl
dr / PhD, adiunktka pok. 333 / room 333  wtorki parzyste/even Tuesdays 17.00-18.00CET, sala/room: 333;poniedziałek parzysty/even Mondays 17-18.00CET [Meet] proszę o wczesniejsze e-mailowe umawianie spotkań/students are requested to make an appointment in advance via e-mail.   
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 115  wtorek 11.30-13.00. 
Umów spotkanie
31 lipca 2023 do 1 września 2023 
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW 325   
Umów spotkanie
15.09.2022-30.07.2023 urlop naukowy, stypendium Fundacji Fulbrighta 
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331  wtorki 13:15-13:45; środy 15:00 - 15:45. Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Pankowska Krystyna
kpankowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. p.326  Konsultacje w piątek lub w środę po wcześniejszym kontakcie mailowym   
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  wtorek 12.30 - 13.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl
dr, adiunkt 228 lub on-line  W semestrze letnim 2021/2022 czwartek 13.30 - 15:00. Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, starszy asystent pok. 422  Dyżur w semestrze zimowym środy 13.30 - 15.00 Będzie mi miło, jeżeli wcześniej zostanę poinformowany poprzez pocztę elektroniczną o chęci spotkania zdalnego.   
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  W semestrze zimowym 2022/23 nie prowadzę zajęć. W celu umówienie się na spotkanie proszę o kontakt mailowy   
Pląsek Rafał
rafal.plasek@uw.edu.pl
dr, adiunkt   proszę o wcześniejszą wiadomość mailową sem. letni 2023/24 - piątki w godz. 12.30-13.30 (s.210)   
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s.420  poniedziałki, 14.45-15.15, piątki 15.05-15.35 lub inne dogodne terminy - po mailowym umówieniu i potwierdzeniu spotkania UWAGA! W dniu 1.12.2022r. odwołuję dyżur o godz.15.05. 
Umów spotkanie
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s. 423  poniedziałek, godz.15.00-15.30 - po wcześniejszym umówieniu mailowym   
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  Dyżury Poniedziałek 15.00-16.30   
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 500  Konsultacje on-line za pomocą narzędzia google meet. Proszę się umawiać za pośrednictwem poczty e-mail.  26.07. - 01.09.2023 
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p.225  wtorek 15.00 -16.00 proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie terminu spotkania   
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
Dr, adiunkt Room/217  Duty hours: wtorek, 11-11.45/Tuesday, 11-11.45. Przed spotkaniem proszę o maila/Before the meeting, please write an email.  Vacation: 12-16.02.24 06-31.05.24 Wyjazd służbowy/Business trip: 26-29.10.23 08-14.12.23 15-21.01.24 05-12.03.24 04-10.06.24 11-15.06.24 
Smogorzewska Joanna
j.smogorzewsk2@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni 305  semestr letni 2023/2024 piątek 9:00-10:00 oraz inne dni po wcześniejszym ustaleniu przez e-mail/ spring-summer term 2023/2024 Friday 9:00-10:00am or other days after e-mail   
Smulczyk Marek
m.smulczyk@uw.edu.pl
dr, adiunkt link od spotkania: https://meet.google.com/int-kxmw-red?hs=122&authuser=0  spotkanie online po wcześniejszym umówieniu na Google Meet w każdy wtorek miedzy 10.00 a 16.00   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Na dyżury w semestrze zimowym 2020/21 zapraszam w czwartki w godzinach 11.30-13.00. Link do spotkania: meet.google.com/tvh-kkah-qzw   
Sobolewska Anna
ab.sobolewska@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca pok. 317  czwartek: 11.30-12.30, s. 317   
Sosnowska Paulina
psosnowska@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni 319  Najbliższy dyżur: 12 września 2023, wtorek, godz. 11.00-12.00  16.08-09.09.2023 
Szumski Grzegorz
gszumski2@uw.edu.pl
dr hab., prof. Uczelni 305  piątek, 13.30-15.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr, adiunkt 228     
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333    01.07-10.07.2021, 19.07-03.09.2021 
Wichrowska Kamila
kamila.wichrowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt 223     
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.12.00 - 13.30 
 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   czwartek 10.30-11.30 link do dyżuru: Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92205287523?pwd=WGxrcFNWcXRRSXFaTUZVMjJ1MFNkQT09 Meeting ID: 922 0528 7523 Passcode: by41GD   
Wołowicz Agnieszka
a.wolowicz@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 305  305, semestr letni 2022/2023: wtorek 13.30-15.00   
Wysłowska Olga
o.wyslowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 223  9:00-10:00, wtorek (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Żak-Szwarc Justyna
justyna.zak@uw.edu.pl
dr 323  wtorki 16.30 - 17.30 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 319  Urlop naukowy: 1 października 2023 - 15 września 2024  Urlop naukowy: 1 października 2023 - 15 września 2024 
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 315  piątki: 13.30-15. 00. Jestem zmuszona odwołać dyżur w dniu 19 kwietnia. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy. Dla słuchaczy studiów podyplomowych dodatkowe dyżury w piątki: 12.04, 26.04, 10.05, 07.06 w godz.16-17 a w inne   
Zubala Ewelina
ezubala@uw.edu.pl
dr | PhD, adiunkt 333/324  semestr letni 2023/24 - środy 13:30-14:30 | Summer semester 2023/24 - Wednesdays 13:30-14:30 13-16.05.24 email contact only!   
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  Środa 10.30-12.00 (online) 
Umów spotkanie