Home | WIZYTÓWKI | Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Brzosko-Barratt Katarzyna
k.brzosko-barratt@uw.edu.pl
dr, adiunkt Warsaw  Tuesdays, 12:00-13:00 or by appointment   
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt   Dyżur we wtorek w godz. 13.15-14.45 online na Google Meet - proszę o wcześniejsze mailowe umawianie spotkań.   
Dąbrowska Anna
anna.dabrowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   środa, godz. 13.15-14.15. Proszę o mailowe umawianie spotkań. (konsultacje online)   
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 422  środy godz. 10:00-11:30 przez Google Meet https://meet.google.com/jva-nddr-srw. Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Dobkowska Joanna
jdobkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Dyżury w semestrze letnim: czwartki w godz. 12.00 - 13.30   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni p. 411  piątki, godz. 15.00 - 16.00
W razie potrzeby kontaktu via internet proszę o e-maila. W godzinach dyżuru wyślę zaproszenie na Google Meet. Proszę korzystać z adresu uniwersyteckiego. 9.10.2020 będę dostępny tylko via Google Meet 
 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Durys Elżbieta
e.durys@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt   semestr letni 2020/2021: piątek, 8.30—10.00 (dyżury odbywane zdalnie (GoogleMeet). Proszę o kontakt mailowy najpóźniej dzień wcześniej celem ustalenia szczegółów. Istnieje możliwość spotkania w innym niż piątek dniu)   
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, asystent   środy 15:15-16:15. Proszę o wcześniejszą informację na maila.   
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr, adiunkt   W razie potrzeby proszę o bieżący kontakt mailowy. Gdyby była niezbędna dłuższa rozmowa, proponuję możliwość spotkania w Google Meet.   
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  piątek, 9.00 - 10.00. Dyżury w semestrze letnim 2020/21 odbywają się w sali oraz przez Google Meet. Proszę wcześniej o maila, żebym mógł wysłać zaproszenie.   
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., prof. ucz. pok. 121, I piętro  piątek: 9.00-10.00 
Umów spotkanie
 
Grodzki Adam
ag113@interia.pl
dr, adiunkt s. 329 lub 501  Poniedziałki, godz. 11.00-12.30 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Adiunkt Online  czwartek 10.30 - 12.00 
Umów spotkanie
 
Izdebski Zbigniew
zbigniew.izdebski@uw.edu.pl
prof. dr hab. pok. 205  dyżur/konsultacje: 13.09.2019, godz. 10.00-12.00   
Jakubowska-Mirek Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   via Google Meet, piątek, godz. 17.00 (po uprzednim kontakcie e-mailowym)   
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 411  czwartki 11:45-13:15   
Jawor Anna
anna.jawor@uw.edu.pl
dr, adiunkt Pok. 322  Środa 13.30-14.30 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
Prof. dr hab., profesor   poniedziałek 11.30-13.00 on-line na Google Meet. Proszę o wcześniejszą (co najmniej 1 dzień) zapowiedź drogą mailową abym mogła wysłać link z zaproszeniem.   
Kijak Remigiusz
r.kijak@uw.edu.pl
dr hab., dr hab Mokotowska 16/20 pokój: 212  dyżury online we wtorki 1130 platforma google meet, aby się połączyć proszę wysłać wiadomość e-mail rkijak#uw.edu.pl   
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW google meet  wtorki godzina 9-10 
Umów spotkanie
 
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 209  czwartrtek godz. 10.00- 11.30 kontakt przez google Meet lub email   
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  W semestrze letnim 2020/2021 dyżury odbywają się wyłącznie w trybie zdalnym, po zarezerwowaniu terminu (zob. Wizytówki - Umów spotkanie). 
Umów spotkanie
 
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   Dyżury w semestrze letnim: wtorki 11.30 - 12.30 Google Meet. Bardzo proszę dzień wcześniej o e-mail z informacją o planowanym uczestnictwie w spotkaniu - wyślę wówczas link do spotkania.   
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  rok akademicki 2020/2021 podczas edukacji zdalnej - wtorek, godz.8.00-9.30. Proszę o kontakt mailowy.   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 315  wtorek, 9.00-10.00 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy, podam link do spotkania w Google Meet.   
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorki 12.00 - 13.30   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt https://us02web.zoom.us/j/89196552156?pwd=U2FIdFhRNTB2QTNXQUtFSWZMMGEydz09  Czwartek, godz. 18.44-20.15 
Umów spotkanie
 
Markowska-Manista Urszula
u.markowska-ma@uw.edu.pl
dr / PhD, adiunkt pok. 333 / room 333  poniedziałek/Monday 18-19.00 CET [Meet] proszę o wczesniejsze e-mailowe umawianie spotkań/(the students are requested to) make an appointment in advance via e-mail.  01.08-13.09 
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 115  wtorek 11.30-13.00 
Umów spotkanie
 
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 325  dyżury online w semestrze letnim piątki 9.00-10.00 (prosze o ewentualne informacje o potrzebie soptkania drogą mailową) 
Umów spotkanie
 
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331  wtorki 13:30 - 15 (on-line: google meet), proszę o zgłoszenie za pomoca aplikacji. Uwaga! 8.12.2020 - dyżur odwołany 
Umów spotkanie
27.07 - 4.09.2020 
Pankowska Krystyna
kpankowska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor p.326  Piątek, 9.00-10.00: meet.google.com/kqq-thvx-zkj Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy: kpankowska@poczta.onet.pl   
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  wtorek 12.30 - 13.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl
dr, adiunkt on-line  W semestrze letnim 2020/2021 wtorek 13:15 i sobota 19:00. Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, asystent pok. 422 lub 129  Dyżur w semestrze zimowym - zdalnie poprzez niżej zamieszczony link: meet.google.com/vnh-ufrk-app środy 08.30 - 10.00 Będzie mi miło, jeżeli wcześniej zostanę poinformowany poprzez pocztę elektroniczną o chęci spotkania zdalnego. Je   
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  wtorek: 10.00-11.30 (konsultacje w czasie zjazdów po umówieniu mailowym)   
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s.500 /teczka nr 10/  online (GoogleMeet lub Skype, po mailowym potwierdzeniu): wtorki 11.30-13.00 Dyżur w s. 500 w budynku przy ul. Mokotowskiej 16/20 - po wcześniejszym umówieniu i otrzymaniu potwierdzenia terminu spotkania via e-mail - śr, czw lub pt: 17.00-18.30. 
Umów spotkanie
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, st.wykładowca s. 423  poniedziałek, godz.15.00-15.30   
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  Dyżury Czwartek sala 322 godzina 13.00-14.30   
Rowicki Leszek
l.rowicki@uw.edu.pl
dr, Pełnomocnik Dziekana ds. Informatycznych i Aparatury Badawczej pok. 329  wtorki, piątki: 12:00 - 13:00
w sprawach pilnych w innych terminach proszę o mail 
 
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt on-line  Konsultacje on-line za pomocą narzędzia google meet. Proszę się umawiać za pośrednictwem poczty e-mail.  20.07.-31.08.2020 
Samoraj Mariusz
mariuszsamoraj@poczta.onet.pl
dr, starszy wykładowca 323  środy 12:00-13:30 Dołącz przez Google Meet   
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   dyżur w semestrze zimowym 2020/2021: czwartek 9.00 -10.00 proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie terminu spotkania   
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój nr 217  środa, 9.45-10.45 Spotkanie możliwe za pomocą Meet lub Zoom. Wcześniej proszę o maila.   
Smogorzewska Joanna
j.smogorzewsk2@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 305  semestr zimowy 2020/2021 piątek 12:30-13:30 oraz inne dni po wcześniejszym ustaleniu przez e-mail/ winter term 2020/2021 Friday 12:30-1:30pm or other days after e-mail   
Smulczyk Marek
m.smulczyk@uw.edu.pl
dr, adiunkt link od spotkania: https://meet.google.com/int-kxmw-red?hs=122&authuser=0  spotkanie online po wcześniejszym umówieniu na Google Meet w każdy wtorek miedzy 10.00 a 16.00   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Na dyżury w semestrze zimowym 2020/21 zapraszam w czwartki w godzinach 11.30-13.00. Link do spotkania: meet.google.com/tvh-kkah-qzw   
Sobolewska Anna
ab.sobolewska@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca pok. 317  czwartek: 11.30-12.30, s. 317   
Sosnowska Paulina
psosnowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt zdalnie  wtorki, 13.15 - 14.15 (z wyłączeniem dni Rad Wydziału lub RND) Link do spotkania: https://meet.google.com/ocd-ohrz-zgd?hs=122&authuser=0   
Szarota Zofia
z.szarota@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni konsultacje online  8:30-10:00, piątki, meet.google.com/naw-yhtw-yfj 
Umów spotkanie
 
Szumski Grzegorz
gszumski2@uw.edu.pl
dr hab., prof. Uczelni 305  piątek, 13.30-15.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr, adiunkt 228     
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333  5 i 10 września 2019 - 10.00-11.30.   
Wichrowska Kamila
kamila.wichrowska@uw.edu.pl
dr, Starszy asystent naukowo-dydaktyczny 223  czwartki w godzinach 15.00-16.00 proszę o wcześniejszy kontakt mailowy, wtedy podeślę bezpośredni link do spotkania   
Wierciński Andrzej
andrew.wiercinski@gmail.com
profesor dr hab., Profesor pok. 500  po kontakcie emailowym na andrew.wiercinski@gmail.com   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 
24.08.08.2020 - 11.09.20 W tym czasie proszę nie wysyłać do mnie e-maili 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   czwartek 10.30-11.30 link do dyżuru: Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/92205287523?pwd=WGxrcFNWcXRRSXFaTUZVMjJ1MFNkQT09 Meeting ID: 922 0528 7523 Passcode: by41GD   
Wojnar Irena prof. dr hab., profesor zwyczajny pokój 323  piątki, godz. 11.30 - 13.00   
Wołowicz Agnieszka
a.wolowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt 305  305, semestr letni 2018/2019: czwartek 15.00-16.30   
Wysłowska Olga
o.wyslowska@uw.edu.pl
dr, Asystent naukowy 223     
Żak Justyna
justyna.zak@uw.edu.pl
dr 405  środy 17.00 - 18.00 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr, adiunkt 322  Poniedziałek, 7:30 - 8:30. Proszę o mejlowe potwierdzenie spotkania!   
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 315 lub online  I semestr: środa, godz.12-14 na Wydziale Pedagogicznym albo na google meet po umówieniu mailowym   
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  Piątek 13.30-15.00 (online) 
Umów spotkanie
 

 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW

Copy link
Powered by Social Snap