Home | WIZYTÓWKI | Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Brzosko-Barratt Katarzyna
k.brzosko-barratt@uw.edu.pl
dr, adiunkt Warsaw  Tuesdays, 12:00-13:00 or by appointment   
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 416  Piątek 11.30-12.30. Dyżur przeniesiony z 13 na 10 marca, godz. 10.30-11.30.   
Dąbrowska Anna
adabrowska@pedagog.uw.edu.pl
dr, adiunkt   środa, godz. 11.30-13.00, s. 332. Proszę o mailowe umawianie spotkań.   
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, starszy asystent 422  Wtorki godz. 15.00-16.30 (Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Dobkowska Joanna
jdobkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 228  Dyżury w semestrze letnim: czwartki w godz. 12.00 - 13.30   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni p. 411  piątki, godz. 16.00 - 17.00
 
 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Durys Elżbieta
e.durys@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 322  piątek, 15.00–16.30 (semestr letni 2019/20) proszę o wcześniejszy (przynajmniej do poprzedzającego czwartku) kontakt mailowy   
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, asystent p. 319  Wtorki 15:15-16:15. WAŻNE: Proszę o wcześniejsze mailowe zaanonsowanie przybycia.
 
 
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr, adiunkt   Instytut Romanistyki (ul.Dobra55), sala 3.017, środy w godz.13:00-13:15 oraz godz.14:45-15:00.   
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  czwartek, 15.00 - 16.00.   
Frindt-Bajson Anna
afrindt@pedagog.uw.edu.pl
dr sala 332  Uprzejmie proszę o wcześniejsze mailowe umawianie się na spotkanie/konsultacje - terminy po mailowym uzgodnieniu ze mną;   
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., prof. ucz. pok. 118, I piętro  piątek: 9.00-10.00
sobota: 15.30-16.15 (podczas zjazdów)
 
14.02.2010 - 23.02.2020 
Grodzki Adam
nie.odpowiadam.na.maile@sorry.pl
dr, adiunkt s. 329 lub 501  Poniedziałki; godz. 11.00-11.45 oraz 15.00-15.30 ALE UWAGA!!! OSTATECZNY TERMIN ROZLICZENIA I ZALICZENIA WSZELKICH SPRAW BIEŻĄCYCH ORAZ ZALEGŁOŚCI MIJA 01 CZERWCA BR. 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr, Adiunkt sala 422  Dyżur w sesji: 30.01. czwartek: 10.00 - 11.30 5.02. środa: 9.00 -10.30   
Izdebski Zbigniew
zbigniew.izdebski@uw.edu.pl
prof. dr hab. pok. 205  dyżur/konsultacje: 13.09.2019, godz. 10.00-12.00   
Jakubowska-Mirek Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411    urlop zdrowotny 
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, asystent 411  czwartki 11:45-13:15   
Jawor Anna
anna.jawor@uw.edu.pl
dr, adiunkt Pok. 322  Środa 13.30-14.30 Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy.   
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni pok. 416  piątek 10.00-11.30   
Kijak Remigiusz
r.kijak@uw.edu.pl
dr hab., dr hab Mokotowska 16/20 pokój: 212  ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN MOJEJ STRONY INTERNETOWEJ

https://www.niepelnosprawnoscirehabilitacja.com

Dyżury s. letni 2018/2019 co drugi poniedziałek od 25 lutego 13.15 do 15.30 
 
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW pok. 333  7.02.2020 godz. 9.30-10.30   
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 209  Dyżury w czasie sesji zimowej - poniedziałek 3.02.2020 oraz 10.02.2020 godz. 10.00 - 11.30   
Kozdrowicz Ewa
e.kozdrowicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 333  5.09 środa godz. 10-11.30  16.07- 10.08. 2018 10.09 - 28.09.2018 
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  czwartki w godz. 11.45-13.15   
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój 405  Dyżury w semestrze letnim: czwartki 9.00-10.00   
Lubomirska Krystyna
krystyna.lubomirska@gmail.com
dr hab., adiunkt pok. 226  piątek, godz. 10.00-11.30
 
 
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  20.01.2020; godz. 13.15-14.15 31.01.2010; godz. 14.30-16.30 07.02.2020; godz. 14.30-16.30 w semestrze letnim 2019/20 - poniedziałek 11.30-13.00   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
dr pok. 509  środa 17.00-18.00 (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorki 12.00 - 13.30   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, Adiunkt 211  czwartek, godz. 15.00-16.30   
Markowska-Manista Urszula
u.markowska-ma@uw.edu.pl
dr, adiunkt pok. 333 / room 333  w sem. letnim: poniedziałek 17-18.00 SKYPE proszę o wczesniejsze e-mailowe umawianie spotkań/(the students are requested to) make an appointment in advance via e-mail. Konsultacje w czasie zjazdów.   
Mieszalski Stefan
s.mieszalski@uw.edu.pl
prof. dr hab., profesor zwyczajny pok. 315  Najbliższy dyżur: 5.09. godz 12:00   
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 115  wtorek 11.30-13.00 środa 16.00-17.00   
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok 325  semestr letni 2019/2020 - dyżury w każdy czwartek w godz. 11.50-12.30 Summer semester, office hours THURSDAYS 11.50-12.30   
Nowakowska Lidia dr, starszy wykładowca pokój 225  wtorek 12.00 - 13.30   
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331  dyżur w semestrze zimowym 2019/2020: wtorki, czwartki g.9:15 - 9:55; s. 331, kontakt: e.palamer@uw.edu.pl   
Pankowska Krystyna
kpankowska@uw.edu.pl
prof. dr hab. pokój 326  W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy: kpankowska@poczta.onet.pl   
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  wtorek 12.30 - 13.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój 228  W semestrze letnim 2019/2020 środa 10.00 – 10.45 i 12.45 - 13.30. Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.   
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, asystent pok. 422  Dyżur w semestrze zimowym środy 10.15 - 11.45
Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekazać dla mnie materiały, to proszę zostawić je na portierni w teczce nr 3 
 
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  wtorek: 10.00-11.30 (konsultacje w czasie zjazdów po umówieniu mailowym)   
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s.500 /teczka nr 10/  dyżury w r.ak. 2019/2020, semestr letni: środy, godz.11.00-11.30 oraz 13.30-14.00.
Informacje dotyczące Spotkań Akademickich Quaero można znaleźć w zakładce: Dział 
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, st.wykładowca s. 423  poniedziałek, godz.15.00-15.30   
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  Dyżury Czwartek sala 322 godzina 13.00-14.30   
Rowicki Leszek
l.rowicki@uw.edu.pl
dr, Pełnomocnik Dziekana ds. Informatycznych i Aparatury Badawczej pok. 329  wtorki, piątki: 12:00 - 13:00
w sprawach pilnych w innych terminach proszę o mail 
 
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt on-line  Konsultacje on-line środy 12.00-13.30 za pośrednictwem google meet. Identyfikator spotkania 08.04.20: meet.google.com/nic-jqwp-fko Na spotkania wymagające więcej czasu proszę się umówić za pośrednictwem poczty e-mail.   
Samoraj Mariusz
mariuszsamoraj@poczta.onet.pl
dr, starszy wykładowca 323  w semestrze zimowym dyżury: środy 13.15.- 14.15. pokój 323   
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt   dyżur w semestrze letnim 2019/2020: środa 15.00 -16.00 p. 225 proszę o wcześniejsze mailowe potwierdzanie terminu spotkania   
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój nr 217  wtorek, 10.45-11.45 Przed spotkaniem proszę o maila.   
Smogorzewska Joanna
j.smogorzewsk2@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt 305  semestr letni 2019/2020: środa 13:15-14:15   
Smulczyk Marek
m.smulczyk@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  semestr letni: czwartek 10.45-11.45   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, adiunkt (w grupie pracowników dydaktycznych) pok. 228  Na dyżury zapraszam we wtorki w godz. 10.00-11.30. Proszę o wcześniejszą informację mailową.   
Sobolewska Anna
ab.sobolewska@uw.edu.pl
mgr, starszy wykładowca pok. 317  czwartek: 11.30-12.30, s. 317   
Sosnowska Paulina
psosnowska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt p. 319  wtorki, g. 13.15-14.15 (z wyłączeniem dni RND)   
Szarota Zofia
z.szarota@uw.edu.pl
dr hab., profesor uczelni 211  czwartki parzyste, 14.00-15.30 piątki parzyste 15.00-15.30   
Szumski Grzegorz
gszumski2@uw.edu.pl
dr hab., prof. Uczelni 305  piątek, 13.30-15.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr, adiunkt 228     
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333  5 i 10 września 2019 - 10.00-11.30.   
Wichrowska Kamila dr, adiunkt naukowy 223  proszę o kontakt mailowy   
Widota Elżbieta
widota@interia.pl
doktor, st.wykładowca s. 317  czwartek godz. 11.30-12.30   
Wierciński Andrzej
andrew.wiercinski@gmail.com
prof., profesor nadzwyczajny pok. 500  po kontakcie emailowym na andrew.wiercinski@gmail.com   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45 
5.08.30.08.2019 W tym czasie proszę nie wysyłać do mnie e-maili 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, asystent pokój 211  wtorek 11.30-13.00 (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)
 
 
Wojnar Irena prof. dr hab., profesor zwyczajny pokój 323  piątki, godz. 11.30 - 13.00   
Wołowicz Agnieszka
a.wolowicz@uw.edu.pl
dr, adiunkt 305  305, semestr letni 2018/2019: czwartek 15.00-16.30   
Wysłowska Olga
o.wyslowska@uw.edu.pl
mgr, Asystent naukowy 223     
Żak Justyna
justyna.zak@uw.edu.pl
dr 405  czwartki 16.15 - 17.15 (proszę o uprzedni kontakt mailowy)   
Zańko Piotr
piotr.zanko@uw.edu.pl
dr, adiunkt 322  Poniedziałek, 7:30 - 8:30. Proszę o mejlowe potwierdzenie spotkania!   
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 122  Dyżury w semestrze letnim: środa, godz.15-17; piątek, godz. 16-17   
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  CZWARTEK 12.00-13.30 POK 226   

 

Wydział Pedagogiczny UW

Wydział Pedagogiczny UW