Home | Projekty | ISOTIS

ISOTIS

ISOTIS (Inclusive Education and Social Support to Tackle Inequalities in Society; grant agreement No. 727069) to międzynarodowy projekt badawczy finansowany przez Unię Europejską w ramach programu Horyzont 2020; realizowany jest przez 17 partnerów z 11 krajów europejskich. Projekt rozpoczął się w styczniu 2017 r. i skończy się w grudniu 2019 r. ISOTIS ma przyczynić się do wypracowania skutecznych strategii w obszarze polityki społecznej i edukacyjnej oraz praktyki, przede wszystkim do rozwoju i promowania rozwiązań mających na celu przeciwdziałanie wcześnie powstającym i utrzymującym się nierównościom edukacyjnym. W Polsce kierownikiem projektu jest dr hab. Małgorzata Karwowska-Struczyk, prof. UW.

Ulotka

ISOTIS logo 2 color