Sesja plakatowa

W piątek 28 czerwca odbyła się na naszym Wydziale już trzecia sesja plakatowa, w trakcie której swoje prace dyplomowe prezentowali studenci studiów licencjackich oraz magisterskich. Prace przedstawione w formie plakatów oceniał Zespół Ekspertów w składzie:

dr Ewa Dębska, dr hab. Roman Dolata, prof. UW, dr hab. Elżbieta Durys, dr Barbara Kwiatkowska-Tybulewicz, dr Agnieszka Małkowska-Szkutnik, dr Małgorzata Przanowska, dr Michał Rauszer, dr hab. Grzegorz Szumski, prof. UW.

W kategorii prac magisterskich pierwsze miejsce zajęła praca Pani Magdaleny Lerynowicz (promotor: prof.dr hab. Krystyna Milczarek-Pankowska), drugie pani Urszuli Kretkowskiej (promotor: dr hab. Rafał Godoń), trzecie miejsce zajęła praca pani Emilii Szcześniak (promotor: dr hab. Janina Kamińska, prof.UW)

W kategorii prac licencjackich pierwsze miejsce zajęła praca Pani Barbary Markowskiej (promotor: dr Jerzy Marek), drugie Pani Dominiki Panfil (promotor: dr hab. Katarzyna Buczek) oraz przyznano dwa trzecie miejsca Pani Marcie Górniak (promotor: dr Agnieszka Małkowska-Szkutnik) i Pani Marii Lewandowskiej (promotor: dr Anna Frindt-Bajson).

Serdecznie gratuluję laureatom oraz wszystkim uczestnikom sesji plakatowej. Życzę Państwu udanych wakacji,

Barbara Murawska