Zjazd 4-5 grudnia oraz 18-19 grudnia – zajęcia zdalne

Dzisiaj otrzymaliśmy informację z Sanepidu o tym, że jedna ze studentek I roku studiów niestacjonarnych II stopnia zachorowała na covid. Tym razem czas od kontaktu z osobą chorą między kolejnymi zajęciami jest krótszy niż 10 dni (między 28.11 i 04.12).

Intencją władz Wydziału jest to, aby  pracownicy oraz studenci mogli w zdrowiu spędzić Święta Bożego Narodzenia wraz z rodziną, i mimo iż zagrożenia rozprzestrzenianiem się wirusa na Wydziale jest niewielkie (1,3% wydziałowej społeczności od początku zajęć w tym roku akademickim), zdecydowano, że najbliższe zajęcia  (4-5 grudnia) oraz kolejne (18-19 grudnia) odbędą się w formie online. Niebawem pracownicy prześlą Państwu linki do poszczególnych zajęć. Przypominamy o konieczności włączenia kamer oraz dźwięku.

Anna Szewczyk

Kierownik Sekcji Dydaktycznej