Zaproszenie do udziału w badaniu: Przedsiębiorczość

Do udziału zapraszam STUDENTKI i STUDENTÓW kierunku PEDAGOGIKA (o różnych specjalnościach, również kierunku Pedagogika Specjalna, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna).

Badanie prowadzone jest na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem dr Izabeli Cytlak.

Badanie składa się z kwestionariuszy oraz metryczki. Zajmuje ono około 20 minut. Do wypełnienia kwestionariuszy wystarczy telefon komórkowy.

Link do badania: https://www.profitest.pl/s/49252/GreFpKK7

Przystąpienie do badania oznacza świadomą zgodę na uczestnictwo w nim. Nie jest zbierana osobna pisemna zgoda. Możliwe jest wycofanie z udziału w badaniu w każdym możliwym momencie jego trwania. Wszystkie podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do analiz naukowych, a wyniki poddane będą tylko analizie grupowej.

Dziękuję za poświęcony czas.

Z wyrazami szacunku,

dr Izabela Cytlak, izabela.cytlak@amu.edu.pl