Publikacja podsumowująca Blended Intensive Program Erasmus+ na Wydziale Pedagogicznym UW

Wydział Pedagogiczny UW, wspólnie z trzema partnerskimi uniwersytetami z Niemiec, Hiszpanii i Rumunii, zorganizował Blended Intensive Program (BIP) Erasmus+ pt.  „Janusz Korczak’s concepts of children’s rights – multidisciplinary access to contemporary challenges and approaches for Practitioners and Researchers “.

W ostatnim tygodniu września 2023 odbywały się zajęcia, których tematyką wiodącą była recepcja dziedzictwa pedagogicznego Janusza Korczaka do współczesnych wyzwań edukacyjnych.  Nasi uczestnicy mieli za zadanie poznać miejsca związane z działalnością Starego Doktora. Jednym z działań było przygotowanie refleksji uzupełnionej fotografią. Przedstawiamy zestaw fotografii i refeksje Autorów, wraz ze słowem wstępnym nauczycieli akademickich, którzy prowadzili zajęcia merytoryczne podczas BIP.

[Pobierz PDF]
BIP_publication