Szanowni Pańswo

Biuro Szkolnictwa Wyższego w Narodowej Agencji zaprasza na Dni otwarte online w formie konsultacji indywidualnych na temat Partnerstw współpracy w programie Erasmus+ w sektorze Szkolnictwo wyższe. Zaproszenie kierujemy do osób, które w imieniu uczelni lub innych instytucji lub organizacji zamierzają złożyć wniosek do Narodowej Agencji w Polsce o dofinansowanie projektu typu Partnerstwo współpracy dla szkolnictwa wyższego w najbliższym konkursie wniosków (termin składania wniosków: 5 marca 2024, godz. 12:00).

Termin konsultacji: 12-14 lutego 2024 r.

Czas trwania indywidualnych konsultacji: maksymalnie 1 godzina

Jedna osoba może skorzystać z konsultacji tylko raz. Podczas rejestracji prosimy o wybór jednego z dostępnych terminów.

Miejsce: MsTeams

Cele: Podczas spotkania online będzie można skonsultować się z pracownikami Narodowej Agencji na temat zasad realizacji projektów typu Partnerstwa współpracy programu Erasmus+ dla szkolnictwa wyższego, które obowiązują w konkursie wniosków 2024.

Prosimy wcześniej zapoznać się z:

– zasadami ogólnymi programu i realizacji tego typu projektów (właściwa część „Przewodnika po programie Erasmus+” dostępnego na stronie: https://erasmusplus.org.pl/o-programie)

– z nagraniami dotyczącymi Partnerstw współpracy dla szkolnictwa wyższego – konkurs 2024 znajdującymi się na stronie „Jak złożyć wniosek”:

– charakterystyka Partnerstw współpracy

– zasady finansowe

– kryteria oceny

– procedura wnioskowania

– formularz wniosku

Termin rejestracji: od 29 stycznia do 6 lutego 2024 r.

Rejestracja na konsultacje indywidualne: [LINK]

Liczba miejsc ograniczona.

Przed planowaną konsultacją osoba zarejestrowana otrzyma link do logowania.