Razem z nauką i w nauce

Już wkrótce, 6.03.2024 na Wydziale Pedagogicznym odbędzie się III Festiwal Nauki, w tym roku organizowany pod hasłem “Razem z nauką i w nauce”.

Studenci III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej przygotowali dla trzecioklasistów z Polski i Ukrainy masę atrakcji. Uczniowie będą poznawać życie i działalność, a także najważniejsze wynalazki i odkrycia wielkich polskich naukowców, a także wspólnie rozwiązywać zagadki, uczestniczyć w aktywnościach i zabawach wspierających ich integrację.

Szczegółowe informacje znajdują się w Programie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu!

Projektem opiekują się dr Małgorzata Sieńczewska oraz dr Aleksandra Szyller.