Studenci wobec statystyki – ZAPROSZENIE do udziału w ankiecie

Szanowna Pani, Szanowny Panie,

zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym postaw studentów wobec nabywania wiedzy i umiejętności statystycznych w ramach wybranego kierunku studiów. Udział w badaniu polega na wypełnieniu ankiety, do której link znajduje się poniżej. Wypełnienie ankiety zajmie około 10 minut.

Link do ankiety: https://forms.office.com/e/KtQ0u67m2R

Państwa udział w ankiecie pozwoli nam opracować narzędzie badawcze, które posłuży do pomiaru postaw wobec statystyki jako przedmiotu nauczanego na studiach wyższych, a w dalszej perspektywie umożliwi podejmowanie działań mających na celu poprawę jakości kształcenia w zakresie statystyki.

Podczas udziału w ankiecie pobierane będą wyłącznie dane niezbędne do zrealizowania celu badania i tylko w tym celu będą one przetwarzane. Formularz ankiety nie gromadzi danych osobowych, ani adresów IP.

Uprzejmie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Sławomir Pasikowski (dr. hab., prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki)

Małgorzata Korko (dr, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej).

Adresy do kontaktu na wypadek pytań lub uwag: slawomir.pasikowski@now.uni.lodz.pl, mkorko@aps.edu.pl