Ranking Perspektywy 2024

W ogłoszonych 26 czerwca 2024 r. wynikach Rankingu Perspektyw 2024 studia z pedagogiki na naszym Wydziale zajęły pierwsze miejsce wśród kierunków pedagogicznych oraz drugie miejsce wśród kierunków pedagogiki specjalnej! To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na wysoką jakość kształcenia oraz zaangażowanie naszego zespołu w rozwój naukowy i dydaktyczny.

Co więcej, Uniwersytet Warszawski został uznany za najlepszą uczelnię w Polsce! W Rankingu Uczelni Akademickich, nasza uczelnia zwyciężyła, spełniając wysokie wymagania w 7 kluczowych kryteriach:

•  Prestiż
  •  Absolwenci na rynku pracy
  •  Potencjał naukowy
  •  Innowacyjność
  •  Efektywność naukowa
  •  Warunki kształcenia
  •  Umiędzynarodowienie

Serdecznie gratulujemy całej społeczności akademickiej i dziękujemy za nieustanne dążenie do doskonałości! To osiągnięcie motywuje nas do dalszej pracy i ciągłego podnoszenia standardów edukacyjnych

Pełne wyniki rankingu dostępne są na stronie: https://2024.ranking.perspektywy.pl/