Zapraszamy na majowe spotkanie naukowe, które odbędzie się 19 maja (wtorek) o godz. 15:30 w sali 507. Spotkanie poświęcone będzie procedurom awansów naukowych na stopień doktora habilitowanego oraz tytuł profesora. Poprowadzą je Pani Profesor Anna Wiłkomirska oraz Pan Profesor Grzegorz Szumski.